20,4 C
Rzeszów
środa, 23 czerwca, 2021
+

  Prelekcja online dra hab. Wojciecha Birka, prof. UR pt. “Lem, pisarz, myśliciel, człowiek”

  Polecamy

  Wiktoria Sudoł
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zachęca do udziału w prelekcji online dra. hab. Wojciecha Birka, prof. UR pt. “Lem – pisarz, myśliciel, człowiek”, która odbędzie się 15 maja br. o godzinie 20.00.

  Spotkanie online, które odbędzie się na platformie ClickMeeting jest poświęcone setnej rocznicy urodzin Stanisława Lema.

  Stanisław Lem urodził się 12 września 1921 roku, zasłynął z książek fantastyczno-naukowych. Jego twórczość porusza tematy takie jak: rozwój nauki i techniki, natura ludzka, możliwość porozumienia się istot inteligentnych czy miejsce człowieka we Wszechświecie. Dzieła Lema zawierają odniesienia do stanu współczesnego społeczeństwa i refleksje naukowo-filozoficzne na jego temat. 2021 rok został uchwalony przez Sejm RP Rokiem Lema.

  Aby zarejestrować się na spotkanie wystarczy zapisać się imieniem i adresem e-mail. Wstęp na spotkanie jest wolny. Wydarzenie jest dofinansowane w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2021.

  Link do rejestracji: https://bibliotekarzeszow.clickmeeting.com/lem-pisarz-mysliciel-czlowiek-prelekcja-dra-hab-wojciecha-birka/register

  Zachęcamy do udziału!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -