18,7 C
Rzeszów
sobota, 15 maja, 2021
+

  Maciej Masłowski zaprezentował program dla osiedla Zawiszy

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dziś w w ramach akcji “Moje Osiedle” na ulicy Zawiszy Czarnego w Rzeszowie odbyła się konferencja prasowa, którą poprowadził Maciej Masłowski. Poseł zastępował Marcina Warchoła, który wypełniał obowiązki służbowe.

  Maciej Masłowski popierający Marcina Warchoła w wyborach na urząd Prezydenta Miasta Rzeszowa przedstawił dziś plany programowe dla osiedla Zawiszy w Rzeszowie.

  Wśród inwestycji pojawiły się takie punkty jak:

  • nowa nawierzchnia boiska przy ul. Rymanowskiej,
  • budowa chodnika i oświetlenia na ulicy Zawiszy Czarnego łączącej osiedle Architektów z ulicą Podkarpacką oraz na ulicy Podgórskiej.

  fot. Kurier Rzeszowski

  Poseł zapowiedział, że punkty są proste do wykonania i mogą być zrealizowane w przeciągu dwóch lat.

  W czasie jest kampanii wiele osób, kontrkandydatów mówi, że minister Warchoł przedstawia rzeczy bardzo często nierealne, natomiast ja uważam, że trzeba bardzo wysoko stawiać sobie poprzeczkę. Pan Prezydent Ferenc bardzo często tą poprzeczkę stawiał wysoko i myślę, że Marcin Warchoł kontynuuje właśnie to wysokie stawianie poprzeczki.

  – mówił Maciej Masłowski.

  fot. Kurier Rzeszowski

  Poseł zwrócił uwagę na to, że zmiana nawierzchni boiska, o którym mówi pierwszy punkt programu jest bardzo ważna i pozwoli mieszkańcom na bezpieczne uprawianie sportu.

  Boisko zostało zrealizowane z rzeszowskiego budżetu obywatelskiego, ale jego mankamentem jest nawierzchnia, która jest pełna dziur i uniemożliwnia to sprawne uprawianie sportu. Dlatego deklaracją Marcina Warchoła jeśli zostanie prezydentem, zostanie położona nowa nawierzchnia, która będzie całoroczna i wykonana z poliuretanu.

  – mówi Maciej Masłowski.

  Na zakończenie rzeszowski poseł zaprosił Rady Osiedli oraz mieszkańców do kontaktu i zgłaszania swoich problemów i oczekiwań.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -