wtorek, 16 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Podkarpacki Urząd Wojewódzki zaprasza do udziału w majówkowej akcji szczepień w Rzeszowie

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już ponad 200 osób zaszczepiło się dziś w punkcie przy Grunwaldzkiej 15. Podkarpacki Urząd Wojewódzki zaprasza do udziału w akcji wszystkie osoby, które znajdują się w uprawnionej grupie wiekowej i mają już e-skierowanie. Kadra szczepiąca będzie czekać w godzinach od 8.00 do 18:00.

  Podkarpacki Urząd Wojewódzki zaprasza do udziału w majówkowej akcji szczepień przeciw COVID-19, realizowanej w Rzeszowie. Osoby znajdujące się się w uprawnionej grupie wiekowej i mające już e-skierowanie, mogą bez rejestracji przyjąć jednodawkową szczepionkę firmy Johnson & Johnson.

  źródło: materiały PUW

  Tymczasowy punkt szczepień przy ul. Grunwaldzkiej 15 w Rzeszowie funkcjonuje od 1 do 3 maja. W gotowości będzie 14 stanowisk szczepiących. Kadra szczepiąca będzie czekać w godzinach od 8.00-18.00.

  źródło: materiały PUW

  1 i 2 maja zaszczepić się mogą osoby w wieku 36 lat i starsze, natomiast 3 maja  osoby w wieku 34 lat i starsze. W majówkę zaszczepić się mogą również osoby 30+, które w przeszłości zgłosiły chęć zaszczepienia przez formularz na stronie gov.pl/szczepimysie i otrzymały na tej podstawie e-skierowanie. Należy mieć przy sobie dowód osobisty.

  Oprócz specjalnego kontenera przeznaczonego na mobilny punkt szczepień, dostępne będą stanowiska szczepiące w obiekcie Urzędu – 14 zespołów szczepiących, 7 stanowisk rejestracji.

  źródło: materiały PUW
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com