19,6 C
Rzeszów
piątek, 25 czerwca, 2021
+

  Mirosław Piotrowski popiera kandydaturę G. Brauna na Urząd Prezydenta Rzeszowa

  Polecamy

  Wiktoria Sudoł
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wczoraj (28 kwietnia br.) o godzinie 11.00 w centrum Rzeszowa odbyła się konferencja prasowa KWW Grzegorza Brauna – Konfederacja. W konferencji wziął również udział profesor Mirosław Piotrowski, eurodeputowany, wykładowca akademicki oraz kandydat w wyborach na Urząd Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej w ubiegłym roku.

  Mirosław Piotrowski wyraził oburzenie, że wybory prezydenckie w Rzeszowie zostały wstrzymane. Według oficjalnej informacji zrobił to Główny Inspektor Sanitarny, którego nie ma de facto od pół roku. Jest jedynie wskazany zastępczy pracownik

  Podczas konferencji Mirosław Piotrowski udzielił poparcia kandydatury Grzegorza Brauna na Urząd Prezydenta Miasta Rzeszowa.

  Archiwum KWW “Grzegorz Braun – Konfederacja” “

  “Aby Rzeszów był królową na wschodniej ścianie Polski, musi wybrać dobrego Prezydenta. Tutaj są cztery kandydatury, ale tak naprawdę mamy do czynienia ze starciem dwóch bloków – zamkniętego układu socjalistycznego i samodzielnego, wolnościowego, prawicowego kandydata, jakim jest poseł Grzegorz Braun.”

  -powiedział Mirosław Piotrowski podczas konferencji.


  Eurodeputowany podkreślił również, że docenia zasługi ustępującego ze stanowiska prezydenta Tadeusza Ferenca i jest przekonany, że jego poparcie powinno zostać przekazane Grzegorzowi Braunowi, a nie Marcinowi Warchołowi.

  “Sądzę, że ta kandydatura daje perspektywy i gwarancje, że to miasto będzie dobrze się rozwijało.”

  – dodał profesor Piotrowski.

  Archiwum KWW “Grzegorz Braun – Konfederacja” “

  Po konferencji prasowej Grzegorz Braun wraz z Mirosławem Piotrowskim oraz Andrzejem Zapałowskim udali się do Przemyśla, aby tam spotkać się z przedsiębiorcami i omówić dalsze strategie m.in. stworzenia Rzeszowa miastem wolnego od lockdown’u.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -