środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Frida pomogła wykryć nielegalny przemyt papierosów i krajanki

  Polecamy

  Wiktoria Sudoł
  Wiktoria Sudoł
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Funkcjonariusze podkarpackiej Krajowej Administracji Skarbowej i Straży Granicznej wykryli na jednej z posesji w  powiecie leżajskim ponad tysiąc paczek papierosów i 5 worków krajanki tytoniowej. Nielegalny towar był przygotowany do dalszej dystrybucji.

  Funkcjonariusze podkarpackiej Krajowej Administracji Skarbowej i Straży Granicznej dostali zgłoszenie o przestępstwie nielegalnego przemytu w jednej z posesji na terenie powiatu leżajskiego.

  Po szczegółowym przeszukaniu posesję, która należała do 69-letniego mężczyzny.
  Okazało się, że mężczyzna przechowuje ponad tysiąc  paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych oraz 5 worków z krajanką tytoniową. Towar o wartości ponad 18 tys. złotych  był przygotowany do wywiezienia i sprzedaży. 

  Nielegalny towar wykryła Frida – pies KAS wyszkolony do wyszukiwania wyrobów tytoniowych. Niepozornie wyglądająca Frida wykazała się podczas akcji niezwykłą precyzją i sprytem.

  To już kolejny nielegalny przemyt papierosów w województwie podkarpackim. Dalsze czynności w sprawie prowadzą funkcjonariusze Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com