26 C
Rzeszów
czwartek, 29 lipca, 2021
+

  Food Park w Millenium Hall

  Polecamy

  Waldemar Ruszel
  Redaktor Waldemar Ruszel Szef do spraw kontaktów z organizacjami pozarządowymi Kurier Rzeszowski - portal, gazeta TVi
  - Reklama -

  Od dziś przez cały weekend FOODPARK – zlot food trucków na Skwerze Millenium Hall. Miłośnicy dobrej kuchni mogą odwiedzić Skwer Millenium Hall i zakosztować kulinarnych przysmaków street food z różnych stron świata.

  Food trucki zaparkują w Rzeszowie na Skwerze Millenium Hall podczas weekendu od 23 do 25 kwietnia. Aż przez 3 dni będzie można kupić na wynos dania kuchni greckiej, meksykańskiej, hiszpańskiej i wielu innych.

  Wszyscy wygłodniali i wymagający fani street food znajdą coś dla siebie – dania mięsne, wegetariańskie oraz wyśmienite desery z aromatyczną kawą jako uzupełnienie kulinarnego szaleństwa. Różnorodność kuchni z całego świata, unikatowy styl food trucków oraz smakowite konkursy – to wszystko na Skwerze Millenium Hall w dniach:
  23 kwietnia, piątek, w godz. 12:00 – 22:00
  24 kwietnia, sobota, w godz. 12:00 – 22:00
  25 kwietnia, niedziela, w godz. 12:00 – 20:00

  To pierwsze takie food truckowe wydarzenie w tym roku w Rzeszowie. Foodpark aż przez 3 dni na Skwerze Millenium Hall! Lista food trucków i stoisk dostępna na stronie www.milleniumhall.pl oraz na wydarzeniu na facebooku. Wstęp bezpłatny.

  Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszystkich aktualnych norm i wytycznych sanitarnych. Posiłki można zakupić jedynie na wynos ze względu na sytuację epidemiologiczną i obowiązujące przepisy.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -