-3,3 C
Rzeszów
sobota, 22 stycznia, 2022
+

  Powstała Rzeszowska Mapa Murali i Graffiti

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rzeszowski Inkubator Kultury opracował projekt Rzeszowskiej Mapy Murali i Graffiti. Dzięki korzystaniu z mapy można odwiedzić aż 35 prac w Rzeszowie podzielonych na trzy kategorie: mural, graffiti i mural reklamowy.

  Rzeszowski Inkubator Kultury zakończył realizację projektu, nad którym pracował kilka miesięcy. Projekt poświęcony jest dokumentacji murali i graffiti w Rzeszowie oraz edukacji na temat sztuki ulicznej.

  fot. materiały Rzeszowskiego Inkubatora Kultury na Facebooku

  Twórcy projektu zebrali i zaprezentowali najciekawsze realizacje, które wzbogacają krajobraz miasta. Projekt jest również odpowiedzią na potrzebę odkrywania nowych form turystki miejskiej.

  „Rzeszowska mapa murali i graffiti” oprowadza po 35 pracach podzielonych na trzy kategorie: mural, graffiti i mural reklamowy. Każdy punkt jest opatrzony opisem, dokładną lokalizacją oraz zdjęciem.

  fot. materiały Rzeszowskiego Inkubatora Kultury na Facebooku

  Z mapy można skorzystać za pomocą aplikacji Mapy Google: https://tiny.pl/rshz4

  Można ją również zakupić w wersji papierowej w siedzibie Rzeszowskiego Inkubatora Kultury (ul. Jagiellońska 24) w cenie 5 PLN.

  fot. materiały Rzeszowskiego Inkubatora Kultury na Facebooku

  Strona projektu: http://inkubatorkultury.eu/…/rzeszowska-mapa-murali-i…

  Dla wszystkich miłośników niestandardowego zwiedzania zostały przygotowane również: wywiady z twórcami, spacery kuratorskie, warsztaty graffiti – więcej informacji o wydarzeniach towarzyszących wkrótce.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -