17 C
Rzeszów
poniedziałek, 16 maja, 2022
+

  Jakich zmian w Rzeszowie oczekują kobiety?

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Podkarpacka Rada Programowa Kobiet zaprasza wszystkie mieszkanki Rzeszowa do wypełniania ankiety na temat życia w mieście.

  Podkarpacka Rada Programowa Kobiet jest odpowiedzią na brak trwałych platform współpracy kobiet na Podkarpaciu a w szczególności w Rzeszowie. Rada funkcjonuje również w ramach działań ogólnopolskich „Masz Głos”. Powstała w maju 2017r.

  Do Podkarpackiej Rady Programowej Kobiet należą działaczki społeczne m.in. mediatorki sądowe, prawniczki, pedagożki, nauczycielki, socjolożki, sportsmenki, animatorki kultury, fotografki i in. Osoby te reprezentują Fundację Centrum Poradnictwa Prawnego PRAWNIKON, Federację na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, Ogólnopolską Antyprzemocową Sieć Kobiet, Fundację Level Up, Kongres Kobiet na Podkarpaciu, Komitet Obrony Demokracji, Inicjatywę Ratujmy Kobiety.

  Zadaniem rady jest dbanie o prawa kobiet i poprzez współpracę z władzami samorządowymi rekomendowanie zmian użytecznych oraz społecznych w Rzeszowie.

  Podkarpacka Rada Programowa Kobiet zachęca do wzięcia udziału w ankiecie. Odpowiadając na dwa pytania można zasygnalizować o czym kobiety marzą w Rzeszowie i jakich potrzebują zmian. Członkowie rady postarają się zarekomendować wprowadzenie tych zmian, aby Rzeszów był innowacyjny w kwestii podejścia i komfortu życia.

  Link: https://www.menti.com/7b57s2ti8j. Wyniki zostaną zaprezentowane na Facebooku Rady za tydzień.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -