17,5 C
Rzeszów
czwartek, 17 czerwca, 2021
+

  Nowy obiekt do street workout’u w Rzeszowie

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zarząd Zieleni Miejskiej w Rzeszowie przedstawił projekt nowego terenu rekreacyjnego wyposażonego w elementy street workout. To dobry sposób na aktywność fizyczną w dobie pandemii.

  Street workout cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Jest to aktywność fizyczna polegająca na wykorzystywaniu elementów zabudowy miejskiej lub specjalnie wykonywanych do tego celu parków do ćwiczeń opartych głównie o wykorzystanie własnej masy ciała. Jest to świetne rozwiązanie szczególnie w czasie pandemii, gdy nie można skorzystać z siłowni.

  fot. materiały na stronie Rzeszów – stolica innowacji

  Street workout w Rzeszowie można obecnie ćwiczyć w Parku Kultury i Wypoczynku oraz na obiektach rekreacyjnych przy ul. Starzyńskiego, Kustronia i Popiełuszki. Wśród rzeszowian również nie brakuje pasjonatów tej aktywności sportowej, czego przykładem jest grupa Street Workout Rzeszów.

  fot. materiały na stronie Rzeszów – stolica innowacji

  Nasz sport jest nie tylko bardzo efektowny ale tez niesamowicie efektywny. Ćwiczymy i rozwijamy równomiernie całe ciało, stopniowo ogromnie się wzmacniamy i stajemy się coraz lepsi i zdolniejsi do coraz trudniejszych ćwiczeń i tricków

  – czytamy na profilu rzeszowskiej grupy na Facebooku.

  fot. materiały na stronie Rzeszów – stolica innowacji

  Zarząd Zieleni Miejskiej w Rzeszowie opracował nowy projekt terenu rekreacyjnego dla młodzieży przy ul. Boya- Żeleńskiego i Zawiszy Czarnego, który został wybrany przez mieszkańców do realizacji w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Obiekt zostanie wyposażony właśnie m. in. w elementy street workout i parkur oraz nowość – podniebną deskorolkę.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -