25 C
Rzeszów
piątek, 20 maja, 2022
+

  Rzeszowska Castorama działa już w nowej lokalizacji

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Popularny market zajął budynek po dawnym Tesco przy Al. Powstańców Warszawy 13. W nowym sklepie można już odebrać zamówienia, skorzystać z wybranych usług oraz zrobić od ręki zakupy w otwartym ogrodzie zewnętrznym i składzie budowlanym.

  Sklep jest teraz większy, nowocześniejszy i znacznie wygodniejszy dla klientów, powiększono także ofertę oraz jej możliwości usługowe. Obecny sklep to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej okazałych sklepów sieci.

  Nowy obiekt zajmuje powierzchnię 17 000 m2. Wewnątrz pojawiły się niedostępne do tej pory, a bardzo lubiane w innych lokalizacjach sieci, strefy inspiracji. Przeprowadzka do nowego, znacznie większego obiektu oznaczała również stworzenie nowych miejsc pracy, powiększony zespół liczy obecnie 193  ekspertów w zakresie ulepszania warunków mieszkaniowych. Pojawiła się też możliwości skorzystania z pomocy profesjonalnych projektantów wnętrz.

  źródło: materiały nadesłane

  Z przyczyn czasowych ograniczeń w funkcjonowaniu sklepów budowlanych nowa Castorama oferuje obecnie różne, bezpieczne formy zakupów. Wiele usług można zamówić zdalnie, a sprzedaż detaliczna jest prowadzona poprzez stronę internetową. Klienci mogą szybko odebrać zamówienie przed sklepem i przy okazji skorzystać z zakupów w ogrodzie zewnętrznym, który jest otwarty. Wewnątrz obiektu prowadzona jest sprzedaż hurtowa dostępna dla przedsiębiorców wszystkich branż z aktywną działalnością gospodarczą, firm i instytucji. Dla osób chcących zrobić zakupy od ręki udostępniono możliwość złożenia zamówienia bezpośrednio w punkcie przy sklepie z natychmiastowym odbiorem.

  Zwroty, reklamacje czy serwis funkcjonują na tych samych zasadach, w godzinach pracy sklepu. Nadal można korzystać z usług takich jak uruchamianie sprzętu ogrodowego, zamawianie montażu, docinanie płyt oraz z profesjonalnej usług doradztwa i pomocy przy wyborze produktów i rozwiązań dla domu i ogrodu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -