20,1 C
Rzeszów
czwartek, 11 sierpnia, 2022
+

  Rzeszowska „Solidarność” poparła Ewę Leniart jako kandydata na Prezydenta Rzeszowa

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Zarządu Regionu Rzeszowskiego NSZZ „Solidarność podczas posiedzenia podjął decyzję o oficjalnym poparciu dla kandydatki na urząd Prezydenta Miasta Rzeszowa Ewy Leniart.

  Podczas konferencji prasowej przewodniczący wyjaśnił, że podczas wyboru kandydata wzięto pod uwagę kilka kwestii, m.in. przygotowanie do pełnienia funkcji, współpraca z samorządami, radzenie sobie z problemami i dialog społeczny.

  Jako Zarząd Regionu jesteśmy przekonani, że Ewa Leniart będzie gwarantem poszanowania praw i uwzględni oczekiwania wszystkich ludzi. Będzie zarządzała z ludźmi dla miasta, a nie samodzielnie według swojego widzimisię.

  – mówił przewodniczący Roman Jakim.

  źródło: www.solidarnosc.rzeszow.org.pl

              Prosimy Was o poparcie Ewy Leniart. To osoba znana Wam wszystkim, autentyczna, codziennie zaangażowana w działania, które zapewniają nam bezpieczeństwo. Przez lata pracy jako Wojewoda, a wcześniej jako dyrektor rzeszowskiego Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej z ogromnym zaangażowaniem podchodziła do swoich obowiązków, wielokrotnie udowadniając, że nawet w najtrudniejszych momentach życia jest w stanie zrezygnować
  ze swoich osobistych ambicji i poświęcić się wykonywaniu zadań jej powierzonych.

  – czytamy w oficjalnym stanowisku.

  Bardzo dziękuję, że Solidarność zdecydowała się udzielić mi poparcia w tych wyborach. Bardzo głęboko wierzę, że na nowo będziemy mogli tę solidarność wdrażać w budowaniu przyszłości Rzeszowa, jako miasta opartego na zapewnianiu realizacji ludzkich potrzeb w dialogu i porozumieniu.

  – dziękowała Ewa Leniart.

  źródło: materiały nadesłane
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -