1,7 C
Rzeszów
sobota, 3 grudnia, 2022
+

  Marcin Warchoł zebrał prawie rekordową liczbę podpisów i podziękował mieszkańcom Rzeszowa

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Pod rzeszowskim Ratuszem odbyła się dziś konferencja kandydata na urząd Prezydenta Miasta Rzeszowa Marcina Warchoła. Tematem było zebranie podpisów pod kandydaturą.

  Kandydat poinformował, że zostało zebranych ponad 5500 podpisów, czyli prawie dwa razy więcej niż wymagana do rejestracji liczba.

  Mimo, że nie stoją za mną wielkie machiny partyjne, polityczne, tak jak za pozostałymi kandydatami, to jednak dzięki wielkiemu wsparciu mieszkańców Naszego wspaniałego miasta i wielu wolontariuszy mamy w tej chwili już ponad 5500 podpisów, a dostałem informację, że jeszcze one spływają.

  – mówił.

  Marcin Warchoł zaznaczył, że to wielki zaszczyt, że rzeszowianie wsparli Jego kandydaturę, a zbieranie podpisów było okazją do rozmów i inspirujących pomysłów, które będzie wdrażał. Zapowiedział także, że kolejne punkty programu będą przedstawione w najbliższych dniach i tygodniach.

  Za każdy podpis ogromnie dziękuję, dziękuję za każdą rozmowę, spotkanie. Są to bezcenne doświadczenia i ufam, że razem będziemy mieli okazję w przyszłości kontynuować rozwój Rzeszowa.

  – dziękował mieszkańcom.

  fot. Kurier Rzeszowski

  Podziękowania wypowiedziane zostały również w kierunku wszystkich wolontariuszy oraz rodziny, żony i dzieci, którzy także wspierali Marcina Warchoła w zbieraniu podpisów.

  Serdecznie dziękuję za ich poświęcenie, za wsparcie, którego doświadczam zwłaszcza ze strony rodziny.

  – mówił Marcin Warchoł.

  Kandydat wyraził też ogromną wdzięczność dla Prezydenta Tadeusza Ferenca, bez którego jak mówi nie byłoby takiego sukcesu jeśli chodzi o zbieranie podpisów.

  Pan Prezydenta rozmawiał z wieloma osobami, sam wspierał, zbierał podpisy. Dziękuję i nigdy Pana Prezydenta nie zawiodę.

  – wyliczał.

  fot. Kurier Rzeszowski

  Po konferencji Marcin Warchoł wraz ze swoim komitetem udał się do Ratusza w celu złożenia wymaganych do rejestracji podpisów.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com