2 C
Rzeszów
sobota, 3 grudnia, 2022
+

  Konrad Fijołek poinformował o zebraniu potrzebnej ilości głosów i przedstawił kolejne działania kampanii

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dziś w samo południe przed rzeszowskim Ratuszem odbyła się konferencja kandydata na urząd Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka. Tematem konferencji był kolejny etap kampanii, który rozpoczyna się dzięki zebraniu odpowiedniej ilości podpisów.

  Na wstępie kandydat podziękował za akcję zbierania podpisów pod swoją kandydaturą i zaznaczył, że podpisy będą zbierane nadal, aż do 16 kwietnia, czyli ostatniego dnia, kiedy można to robić. Z informacji jakie podał wynika, że zebranych zostało 10 tysięcy podpisów, ale liczba ta nadal rośnie.

  Akcja przebiegała w świetnej atmosferze, bardzo miło spotykało mi się z Państwem na rzeszowskich ulicach, miałem okazję odwiedzić każde osiedle. Chciałbym zaznaczyć, że podpisy będziemy zbierać do 16 kwietnia. Podpis jest bowiem wyrazem pewnego zaufania, którym Państwo mnie obdarzacie za co bardzo serdecznie dziękuję.

  – mówił.

  fot. Kurier Rzeszowski

  Konrad Fijołek poinformował także, że wczoraj oficjalnie złożono wniosek o zarejestrowanie Jego kandydatury, po tym jak doliczono się 6 tysięcy podpisów, czyli dwukrotności wymaganej liczby. Zapowiedziano, że po piątkowej inauguracji ruszą kolejne elementy kampanii, a już dziś można odwiedzać stronę internetową kandydata, sztab oraz INFOpunkty na ulicach Rzeszowa. Zaczyna się też akcja „Upiększamy Rzeszów Fijołkami”, w ramach której każdy mieszkaniec może pobrać baner lub plakat wyborczy Konrada Fijołka, zawiesić na swoim balkonie, ogrodzeniu i w ten sposób okazać poparcie dla swojego kandydata.

  Zapraszam mieszkańców do współtworzenia tej strony, do czerpania tam informacji jak można Nam pomóc organizacyjnie i wizerunkowo. Zachęcam także do odwiedzenia tego punktu i wzięcia Fijołka na balkon, na płot.

  – zachęcał wskazując na plakaty wyborcze.

  Następnie głos zabrał Sławomir Gołąb, który zaapelował do wszystkich komitetów oraz sympatyków konkretnych kandydatów, aby nie niszczyć sobie nawzajem banerów, ale aby była to walka na argumenty i jakość programów wyborczych.

  Prosimy abyśmy sobie nawzajem nie niszczyli banerów, bo to jest nie eleganckie. Mam nadzieję, że kampania wyborcza w Rzeszowie jeśli chodzi o banery, bilbordy i plakaty będzie przebiegać w sposób kulturalny, bo my zobowiązujemy się do tego, że taką kampanie będziemy prowadzić.

  – apelował.

  fot. Kurier Rzeszowski

  Na zakończenie Konrad Fijołek jeszcze raz wezwał mieszkańców do „upiększania Rzeszowa Fijołkami” i symbolicznie rozdał plakaty swoim współpracownikom.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com