2,3 C
Rzeszów
sobota, 3 grudnia, 2022
+

  Ewa Leniart poinformowała o zebraniu wymaganej liczby podpisów oraz przedstawiła nowe hasło kampanii

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dziś o godzinie 15.00 przed rzeszowskim Ratuszem odbyła się konferencja kandydatki na urząd Prezydenta Miasta Rzeszowa Ewy Leniart, podczas której przedstawiono hasło wyborcze i poinformowano o rejestracji kandydatki.

  Ewa Leniart poinformowała, że pełnomocnik komitetu wyborczego wyborców Ewy Leniart „Wspólny Dom” dokonał złożenia podpisów, dzięki którym będzie możliwe oficjalne zarejestrowanie kandydatki na Prezydenta Miasta Rzeszowa. Przy tej okazji podziękowano także wszystkim, którzy poprzez swój podpis wyrazili poparcie dla jej kandydatury.

  Jest to niezwykle ważne wydarzenie. Ważne bo wskazujące na skuteczność komitetu wyborczego, bo wiem, że w tym momencie dołączyłam do bardzo elitarnego grona tych, którzy już ten wymóg spełnili.

  – mówiła.

  fot. Kurier Rzeszowski

  Kandydatka na urząd Prezydenta zaznaczyła, że to ważny etap w drodze do tego, aby zmieniać Rzeszów, a zmieniać go można jak powiedziała „poprzez wspaniałą moc”, którą posiada. Stąd hasło wyborcze, które brzmi ” Ewa Leniart, Rzeszów ma moc”.

  To, że Rzeszów ma moc, oznacza przede wszystkim wielką determinacje ze strony Mnie, jako kandydata na urząd Prezydenta, do tego, aby budować Nasz wspólny dom, tak, aby wszystkim niezależnie od przekonań politycznych i oczekiwań dobrze się w tym mieście mieszkało. To także wielka moc do tego, aby czasem jeśli trzeba zdecydowanie wyznaczać nowe kierunki rozwoju.

  – tłumaczyła Ewa Leniart.

  fot. Kurier Rzeszowski

  Z informacji wynika, że w sumie zostało złożonych 3200, część z nich musiała jednak zostać wyeliminowana poprzez brak wszystkich danych.

  Hasło Ewy Leniart kojarzy się ze słynną piosenką z bajki:

  źródło: YouTube

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com