Ogólnopolskie Targi Pracy zorganizowane przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego to inicjatywa od studentów dla studentów i absolwentów. W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią, Targi Pracy odbywają się wirtualnie. Nie przeszkadza to jednak, aby spotkać się i wspólnie pomyśleć o swojej przyszłości. Targi Pracy odbywają się od 12 do 15 kwietnia, każdego dnia spotka się z uczestnikami inny prelegent. Na Targi Pracy należy zapisać się za pomocą strony www.ur.nzs.pl w zakładce „Targi Pracy”. 

Michał Gratkowski, organizator Targów Pracy (członek NZS UR)

„Na Targi Pracy zapraszam każdego, kto odczuwa potrzebę poznania aktualnej sytuacji na rynku pracy przez pryzmat konkretnych instytucji. Do współpracy zaprosiłem Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie, firmę Budimex, GovTech z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Instytut Kariery oraz Przedsiębiorczości i Rozwoju w Rzeszowie.  Zachęcam do skorzystania z oferty tegorocznych Targów Pracy.”

Szczegółowy plan Targów Pracy: 

  • 12 kwietnia, godz. 14:00 Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Rzeszowie „Twój StartUp z Funduszami Europejskimi”
  • 13 kwietnia, godz. 17:00 Budimex „Kariera i sukces w Budimex” 
  • 14 kwietnia, godz. 17:00 GovTech „Rozwiń zawodowe skrzydła w administracji publicznej”
  • 15 kwietnia, godz. 17:00 Instytut Kariery, Przedsiębiorczości i Rozwoju w Rzeszowie „Postaw na swoją karierę!”