19 C
Rzeszów
sobota, 15 maja, 2021
+

  Galeria handlowa “Zalesie” będzie otwarta już w 2021 roku

  Polecamy

  Wiktoria Sudoł
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Obiekt o powierzchni 1400 m2 powstanie na osiedlu Zalesie. Inwestycję realizuje firma Szklane Tarasy. Galeria będzie kameralnym parkiem handlowo-usługowym. Powstanie na ul. Łukasiewicza.

  Galeria “Zalesie” powstanie tuż przy zajezdni autobusowej na ul. Łukasiewicza, w zmodernizowanym budynku dawnej wytwórni szablonów kreślarskich. Przed budynkiem znajdzie się parking na 54 samochody.

  W galerii będą znajdowały się m.in. sklep spożywczy, drogeria, restauracja z ogródkiem i kawiarnia, klub fitness, a także gabinety medyczne, kosmetyczno-fryzjerski, florystyczny oraz przedszkole i żłobek. Przewidziano również powierzchnie dla biura, placu zabaw, noclegów krótkoterminowych, drogerii, klubu fitness, sklepu zoologicznego, meblarskiego i sklepu z zabawkami, a także paczkomatów oraz bankomatów.

  “Zalesie to w Rzeszowie wyjątkowe osiedle, pełne historii, przyrody oraz klimatu, ale na jego terenie brakuje charakterystycznego obiektu, który kompleksowo odpowiadałby potrzebom usługowo-handlowym jego mieszkańców. Tak wpadliśmy na pomysł Zalesie Park.”

  – mówią Joanna i Paweł Presiner, właściciele firmy Szklane Tarasy.

  Obecnie poszukiwani są najemcy, którzy idealnie wkomponują się w koncepcję tego nowoczesnego miejsca.

  Obiekt ma być oddany do użytku w III kwartale 2021 roku.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -