25 C
Rzeszów
czwartek, 29 lipca, 2021
+

  Policjanci z Rzeszowa włączyli się w Challenge „Kilometr Dla Moniki”

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie przebiegli “kilometr dla Moniki”. Celem akcji jest uzbieranie jak najwyższej kwoty dla Moniki, która w listopadzie 2020 roku uczestniczyła w wypadku drogowym. Podkarpaccy funkcjonariusze z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w to szczytne przedsięwzięcie.

  Nominowani w challengu muszą przebiec kilometr, włączyć się w zbiórkę, a po wykonaniu zadania wyznaczyć kolejne instytucje. Mundurowi z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie po otrzymaniu nominacji od Oddziału Prewencji Policji w Lublinie bez wahania podjęli wyzwanie i włączyli się do akcji „Kilometr dla Moniki”.

  Pani Monika – 28 letnia mieszkanka powiatu wielickiego – jest siostrą policjanta z Komisariatu Policji w Gdowie. W połowie listopada ubiegłego roku uległa wypadkowi drogowemu. Kobieta doznała poważnych obrażeń. Teraz czeka ją długie i kosztowne leczenie, a także zakup protezy. Pieniądze uzyskane w akcji “Kilometr dla Moniki” zostaną przeznaczone na leczenie.

  źródło: podkarpacka.policja.gov.pl

  Po wykonaniu zadania rzeszowscy policjanci nominowali do kontynuacji tej inicjatywy Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Legnicy.

  Zachęcamy do wsparcia zbiórki na stronie:

  SIĘ POMAGA- MONIKA DURAK

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -