piątek, 1 grudnia, 2023
+

  OSP Rzeszów-Słocina zaprasza do wsparcia akcji #SerdecznaDrogaPoNowyWózek

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  OSP Rzeszów-Słocina zaprasza do włączenia się w akcję, mającą na celu wsparcie Martyny cierpiącej na mózgowe porażenie dziecięce. Dziś w Rzeszowie strażacy będą rozdawać jabłka i zbierać datki na wózek inwalidzki dla chorej dziewczynki.

  Strażacy zapraszają dzisiaj mieszkańców Rzeszowa do wsparcia zbiórki chorej Martyny Ziemniak. Dziś w godzinach od 17:30 do 19:00 członkowie OSP Rzeszów-Słocina będą rozdawać jabłka na ul. Wieniawskiego 33. Podczas wydawania jabłek zbierane będą wolne datki na zakup wózka inwalidzkiego dla Martyny.

  Martyna Ziemiak cierpi na mózgowe porażenie dziecięce – niedowład czterokończynowy. Martynka wymaga intensywnej rehabilitacji oraz odpowiedniego sprzętu, na który, ze względów finansowych, niestety jej rodzina nie może sobie pozwolić.

  źródło: strona OSP Rzeszów-Słocina na Facebooku

  Aby wspomóc dziewczynkę można również dołączyć do grupy na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/1396594444025033/. Będą odbywać się tam licytacje w ramach akcji charytatywnej Aktywni Dla Martyny. Od 2 kwietnia można zgłaszać przedmioty oraz usługi przeznaczone na akcję charytatywną, a aukcje rozpoczną się 26 kwietnia. Cały zysk zostanie przeznaczony na zakup nowego wózka inwalidzkiego dla dziewczynki.

  Zapraszamy do zaangażowania w pomoc chorej Martynie!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com