19,3 C
Rzeszów
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
+

  Policjant Miś ze świąteczną wizytą u dzieci

  Polecamy

  Wiktoria Sudoł
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W Poniedziałek Wielkanocny, funkcjonariusze policji wraz policyjnym misiem odwiedzili dzieci z Domu Pomocy Społecznej w Starej Wsi. To już kolejne spotkanie Misia-policjanta z pensjonariuszami tej placówki.

  Z powodu pandemii w tegoroczne odwiedziny Misia zachowane zostały zasady bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego i niemożliwe było przytulenie się do maskotki, Mimo to, ta wizyta sprawiła dzieciom ogromną frajdę i dała im wiele radości.

  Miś odwiedził również Olę, która zmaga się z ciężką chorobą genetyczną. Dziewczynka potrzebuje kompleksowej rehabilitacji, by w przyszłości mogła być bardziej samodzielna. Brzozowscy policjanci przez cały rok zbierali plastikowe nakrętki, by pomóc Oli. Świąteczny prezent i zebrane nakrętki wręczył jej Miś. Policjanci wykazali się bezinteresownością i dobrocią wobec dzieci z ośrodka i Oli.

  Mundurowi przekazali świąteczne życzenia i drobne upominki, które będą im przypominały o tej niespodziewanej wizycie. Największą jednak niespodzianką okazały kolorowe balony, które policjantki wręczyły dzieciom.

  Rodzicie Oli przekazali dla brzozowskich funkcjonariuszy podziękowania za wsparcie i bezinteresowne włączenie się do akcji.

  Wizyta policyjnego misia jak zawsze sprawiła dzieciom dużo radości i pozwoliła chociaż na chwilę zapomnieć o trudnych czasach.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -