piątek, 19 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Podkarpackie Seminarium Technologii Laserowych pt. „Zastosowanie laserów włóknowych w procesach spawania, czyszczenia i mikroobróbki”

  Polecamy

  Wiktoria Sudoł
  Wiktoria Sudoł
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Spotkanie odbędzie się 15 kwietnia br. w formule online. Tematyka będzie dotyczyła technologii laserów włóknowych i ich zastosowania w procesach przemysłowych.

  W pierwszej części seminarium przedstawione zostaną informacje na temat budowy laserów włóknowych oraz zalety techniczne i ekonomiczne ich zastosowania w procesach obróbki metali, natomiast druga część dotyczyć będzie procesów laserowych w obszarze spawania i czyszczenia laserowego oraz mikroobróbki powierzchniowej materiałów.

  Podczas spotkania zaprezentowane zostaną również przykłady zastosowań procesów spawania i czyszczenia laserowego w aplikacjach przemysłowych. Na koniec przedstawione będą różne przykłady systemów laserów. 

  Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są tylko za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem: https://fiberlaserdays.pl/formularz-zgloszeniowy/.

  Firma IPG Photonics jest liderem i wiodącym dostawcą laserów włóknowych wysokiej mocy oraz systemów laserowych. Więcej informacji o Organizatorze dostępnych pod linkiem: https://fiberlaserdays.pl/o-nas/.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com