27,1 C
Rzeszów
środa, 17 sierpnia, 2022
+

  Amelia Borkowska i Tomasz Nowak z Rzeszowa w Bitwach programu „The Voice Kids”

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Amelia Borkowska i Tomasz Nowak to dwójka młodych wokalistów z Rzeszowskiego Domu Kultury, która zdołała zakwalifikować się do czwartej edycji programu „The Voice Kids”. Reprezentanci Rzeszowa wezmą udział w wokalnych Bitwach drużyny Tomsona i Barona, które będzie można obejrzeć w sobotę 3 kwietnia o godzinie 20:00 na antenie TVP2.

  Przygoda tej dwójki ze śpiewem trwa od najmłodszych lat. Amelia uczęszcza obecnie na zajęcia wokalne Katarzyny Pasierb prowadzone w Rzeszowskim Domu Kultury filia Wilkowyja, jak również pobiera lekcje w studiu Voice Balance Olgi Boczar. Tomasz Nowak rozwija natomiast swój talent pod okiem Marcina Florczaka jako uczestnik zajęć Rzeszowskiego Domu Kultury filia Biała, to także członek Katedralnego Chóru Chłopięco-Męskiego Pueri Cantores Resovienses.

  źródło: RDK

  Amelia i Tomasz jako jedni z nielicznych zdołali przejść etap „Przesłuchań w Ciemno” obecnej edycji muzyczno-rozrywkowego programu telewizyjnego „The Voice Kids” i tym samym znaleźli się w wyróżnionym gronie najlepszych młodych wokalistów z całej Polski. Jako członkowie drużyny Tomsona i Barona wezmą udział w nadchodzących Bitwach, w ramach których wyłonieni zostaną finaliści. Emisja programu odbędzie się już jutro (sobota 3 kwietnia) o godzinie 20:00
  na antenie TVP2.

  źródło: RDK

  Dodatkowo Amelia Borkowska i Tomasz Nowak biorą cały czas udział w plebiscycie na najlepszy głos czwartej edycji „The Voice Kids”. Nagrodą dla zwycięzcy będzie voucher na nagranie singla oraz teledysku, a głosowanie na wokalnych faworytów odbywa się na stronie internetowej www.voicekids.tvp.pl/plebiscyt.

  Zachęcamy do oddania głosów w plebiscycie, a młodym wokalistom życzymy kolejnych sukcesów i powodzenia na jutrzejszych Bitwach. Trzymamy kciuki!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -