wtorek, 16 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Wsparcie dla ,,Stowarzyszenia Zupełne Dobro”

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Działające w Rzeszowie ,,Stowarzyszenie Zupełne Dobro” otrzymało wsparcie paczkami żywnościowymi od Stowarzyszenia ,,Dla Równości”. Rzeszowskie stowarzyszenie otrzymało również wsparcie od Miejskiego Centrum Kultury w Boguchwale.

  Stowarzyszenie „Dla Równości” okazało wsparcie Stowarzyszeniu Zupełne Dobro przekazując 20 żywnościowych paczek świątecznych dla osób ubogich i będących w kryzysie bezdomności, przygotowanych przez Beskidzką Pajdę.

  fot. materiały Stowarzyszenia Zupełne Dobro na Facebooku

  W każdej paczce znalazły się: litrowy słoik zupy „Chłopski garnek” ugotowanej przez osoby należące do KGW w Osieku Jasielskim, zestaw ciast upieczonych przez członków KGW Pielgrzymka, sałatka wielowarzywna wykonana przez członków KGW Desznica, pieczeń mięsna w ziołach, maseczki od Stowarzyszenia Manko wydającego Głos Seniora. Całość dopełniły piękne kartki świąteczne wykonane przez dzieci z Zawadki Rymanowskiej pod czujnym okiem Ani i Bogdana Płócienników. Rzeszowskie stowarzyszenie otrzymało również kilkadziesiąt kartonów serków naturalnych. Paczki trafiły już do potrzebujących.

  fot. materiały Stowarzyszenia Zupełne Dobro na Facebooku

  Miejskie Centrum Kultury w Boguchwale oraz Katarzyna Lang również wsparli organizację, poprzez zorganizowanie zbiórki ciepłej odzieży, kosmetyków, środków higienicznych i żywności. Dziś członkowie stowarzyszenia zajmą się sortowaniem i wydawaniem rzeczy.

  fot. materiały Stowarzyszenia Zupełne Dobro na Facebooku
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com