niedziela, 23 czerwca, 2024
+

  Zrzutka na pomoc dla P. Adama

  Polecamy

  Waldemar Ruszel
  Waldemar Ruszel
  Redaktor Waldemar Ruszel Szef do spraw kontaktów z organizacjami pozarządowymi Kurier Rzeszowski - portal, gazeta TVi
  - Reklama -

  „Halo Rzeszów!
  Koło Galerii Grafika siedzi często pewny starszy Pan o kulach, parę razy go spotkałem lecz nigdy nie pił ani nie prosił o pieniądze. Dziś postanowiłem do niego zagadać czy czegoś potrzebuje i jedynie czego chciał to kawałek bułki i coś do tego. Tak więc jeżeli będziecie w tej okolicy i go spotkacie to możecie mu zrobić jakieś małe zakupki.”

  Tak brzmiał wpis Pana Tomasza na profilu osobistym oraz w kilku grupach lokalnych na portalu społecznościowym.

  Kilka dni później pojawił się kolejny – „Halo witajcie! Rozmawiałem z Panem Adamem i mam już stały kontakt! Miał złamana nogę stąd kule… Żyje że skromnej renty 300 zł… Jedynie o co prosił to jedzenie lub kawałek podłogi do spania. Wiem że z tym drugim może być ciężko jednak może chociaż to pierwsze uda mu się zapewnić. Chciałbym wykupić mu wyżywienie w którymś z Rzeszowskich lokali stąd na ten cel odpalam zbiórkę. Jeżeli możesz wesprzyj go skromna kwota. Będę tam na bieżąco rozliczał wszystkie wydatki.”

  Po kilku dniach pojawia się kolejny.
  „Podsumowując akcje pomocy dla Pana Adama.
  Na wstępie wielkie słowa podziękowania oraz szacunku dla Wszystkich którzy wzięli udział w akcji.
  Zbiórka ruszyła w poniedziałek, a już dziś Pan Adam ma nowy pokój u Pani Barbary na pół roku, obiady z dowozem do domu od FoodCrafters na 3 miesiące oraz darmowa opiekę dentystyczna od Duodent, ma opłacona wizytę w prywatnym gabinecie ortopedycznym w celu badania nogi. Zostanie Również poddany rehabilitacji. Zakupiliśmy również trochę produktów które chciał, stworzyliśmy mu również domowa apteczkę z najpotrzebniejszymi składnikami. Pan Adam również otrzymał fundusze ze zbiórki aby mieć na własne potrzeby. 1% z całej kwoty trafił do portalu na którym zbieraliśmy pieniądze aby wspomóc jego funkcjonowanie. Dodatkowo jutro podrzucę mu radio o które prosił. Dziękujemy również Magicznym Dłoniom za możliwość noclegu u nich, Fundacji Niosę Pomoc oraz Wojtkowi z Joker Barber za ogarnięcie fryzury P. Adama. Dziękujemy wszystkim osobom które przekazały dla niego odzież jedzenie środki higieny lub zrobią to w najbliższych dniach. Wszystko to jest Wasz sukces i jest tylko dzięki Wam. Pani Magdalena zapewniła mu lekka pracę na kilkanaście dni po świętach.

  Każdy z Was dołożył cegiełkę do nowego życia dla tego człowieka. DZIĘKUJEMY RAZEM Z NIM!

  Zdjęcia pochodzą z profilu na portalu społecznościowym P. Tomasza.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com