12,4 C
Rzeszów
czwartek, 17 czerwca, 2021
+

  Urban Lab laureatem Rankingu Polskiego Radia ,,INNOWACJE 2021”

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Projekt Urban Lab został laureatem drugiego miejsca w Rankingu Polskiego Radia „INNOWACJE 2021” w kategorii “Najlepsze rozwiązanie społeczne”.

  Projekt “Urban Lab jako pilotażowe narzędzie poprawy jakości życia mieszkańców miast zgodne z ideą smart city” realizowany w Instytucie Rozwoju Miast i Regionów we współpracy z Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014–2020 został laureatem drugiego miejsca w Rankingu Polskiego Radia „INNOWACJE 2021” w kategorii “Najlepsze rozwiązanie społeczne”.

  źródło: materiały Urban Lab Rzeszów na Facebooku

  Ranking „INNOWACJE 2021”  ma na celu promowanie polskich towarów i usług, a także wspieranie rodzimych przedsiębiorców, przyczyniających się do rozwoju polskiej gospodarki. Polskie Radio wyróżnia nowatorskie projekty oraz najbardziej interesujące innowacyjne rozwiązania rodzimej myśli technicznej.

  Osiągnięcie to wspólny sukces zespołu Instytutu Rozwoju Miast i Regionów, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz UrbanLab Gdynia i Urban Lab Rzeszów, wdrażanych pilotażowo na bazie wypracowanej w projekcie koncepcji.

  Więcej informacji tutaj: https://urbanlab.net/projekt-urban-lab-laureatem…/

  Gratulujemy!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -