18,5 C
Rzeszów
piątek, 25 czerwca, 2021
+

  Mask@ w sieci dla dzieci

  Polecamy

  Wiktoria Sudoł
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Teatr Maska ponownie prezentuje dla fanów teatru nowe niesamowite spektakle, odbywające się online na platformie LIVE.TEATRMASKA.PL.

  Teatr prezentuje pięć spektakli, które zostały przygotowane specjalnie pod transmisje online. Spektakle są dostępne z audiodeskrypcją dla osób niesłyszących.

  W najbliższym terminie pojawią się spektakle:

  • W środę 31 marca 2021 r. o godzinie 18:00 – “BAMBUSOWA KSIĘŻNICZKA”
  • W niedzielę 11 kwietnia 2021 r. o godzinie 16:30 – “HACHINKO”

  “Bambusowa księżniczka” to spektakl familijny, opowiadający o losach małej dziewczynki i jej opiekunach. Jest inspirowany jedną z japońskich baśni z okresu Heian. Dziewczynka o imieniu Kaguya, co znaczy świecąca pięknym światłem, przeżywa niesamowite przygody w towarzystwie mitycznego smoka. Cała historia dziewczyny jest spowita mroczną tajemnicą.

  Fot. Teatr Maska

  “Hachinko” to historia o wielkiej przyjaźni i niesamowitej relacji człowieka z psem. Mały szczeniak Hachiko to główny bohater spektaklu. Pomnik Hachiko jest jednym z głównych punktów na mapie każdego turysty odwiedzającego Tokio. Spektakl ukazuje perypetie szczeniaka i wyjaśnia, jak szczeniak zasłużył na swoją podobiznę na pominku w Japonii.

  Fot. Teatr Maska

  Dostęp do spektakli jest płatny 10 zł. Po dokonaniu płatności widzowie otrzymują kod, który jest dostępny 48 h do premiery spektaklu.

  Więcej informacji można znaleźć na stronie – www.teatrmaska.pl

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -