28,9 C
Rzeszów
sobota, 25 czerwca, 2022
+

  Trwa zbieranie podpisów poparcia dla kandydatów na urząd prezydenta

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Po zarejestrowaniu komitetów wyborczych przyszła pora na zbieranie podpisów poparcia dla kandydatów na urząd prezydenta miasta Rzeszowa. W Rzeszowie od paru dni można spotkać wolontariuszy i samych zainteresowanych.

  Dzisiaj na ulicach miasta również można było spotkać wiele osób zbierających podpisy poparcia. Na Rynku do takiego działania zachęcała sama Ewa Leniart, kandydatka na prezydenta, która osobiście prosiła o podpisy i rozmawiała z mieszkańcami miasta.

  To była dobra niedziela! Dziękuję za poparcie jakiego Państwo udzielacie. Jeszcze bardziej dziękuję za rozmowy na temat przyszłości naszego miasta. Rzeszów #maMOC i potencjał do dalszego rozwoju! Czas je uwolnić!

  – napisała na swoich mediach społecznościowych.

  źródło: FB Ewa Leniart

  W okolicach rzeszowskiego Rynku można było spotkać także Konrada Fijołka, wraz z wolontariuszami. Podpisy na tę kandydaturę w całym mieście zbierali też działacze partii, które poparły Konrada, czyli Lewica, Polska 2050, czy PO, można ich było spotkać m.in. na Żwirowni, przy Instytucie Muzyki i na rzeszowskich Bulwarach.

  źródło: FB Konrad Fijołek

  Na niedzielę zbieranie podpisów przerwał natomiast Marcin Warchoł, który od paru dni, wraz z rodziną i wolontariuszami, prosił o poparcie mieszkańców na ulicach Rzeszowa.

  źródło: FB Marcin Warchoł

  Pozostali kandydaci nie rozpoczęli jeszcze zbierania podpisów.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -