18,6 C
Rzeszów
sobota, 15 maja, 2021
+

  Podkarpacka druga edycja EFA Young Audience Award

  Polecamy

  Wiktoria Sudoł
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  EFA Young Audience Award to Europejska Nagroda Młodej Publiczności Europejskiej Akademii Filmowej jest przyznawana co roku od 2012 roku przez Europejską Akademię Filmową. W tym roku odbędzie się szósta ogólnopolska i druga podkarpacka edycja tego prestiżowego wydarzenia.

  Archiwum Podkarpackiej Komisji Filmowej

  EFA promuje trzy filmy europejskie 12-14-letniej publiczności w całej Europie. Młodzi jurorzy pochodzący z 38 krajów europejskich w tym roku wybiorą najlepszy film spośród trzech nominowanych produkcji. Są nimi: “Pinocchio” reż. Matteo Garrone (Włochy, Francja), “The Crossing/Jeden za wszystkich” reż. Johanne Helgeland (Norwegia) oraz “Wolfwalkres” reż. Tomm Moore & Ross Stewart (Irlandia, Luksemburg).

  Archiwum Podkarpackiej Komisji Filmowej

  “Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej Podkarpackiej Komisji Filmowej www.podkarpackiefilm.pl w zakładce EDUKACJA – EFA Young Audience Award. O wynikach rekrutacji poinformujemy do 17 kwietnia br.”


  – dodaje Anita Drąg-Rutkowska z Podkarpackiej Komisji Filmowej.

  Archiwum Podkarpackiej Komisji Filmowej

  Ze względu na pandemię COVID-19 tegoroczna edycja odbędzie się online 25 kwietnia br. Wybrani przez komisję młodzi jurorzy będą mogli oddać swoje głosy na najlepszy film, wezmą udział w dyskusji na temat wybranych produkcji oraz będą mogli uczestniczyć w uroczystej gali wręczania nagród, która będzie transmitowana na platformie fttps://yaa.europeanfilmawards.eu/ 25 kwietnia 2021 roku o godzinie 20:00.

  Więcej informacji dostępnych jest na stronie – www.podkarpackiefilm.pl

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -