28,9 C
Rzeszów
sobota, 25 czerwca, 2022
+

  W. Kotula ogłosił oficjalną nazwę swojego komitetu

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Podczas dzisiejszej konferencji Waldemar Kotula ogłosił nazwę swojego komitetu. Będzie to Komitet Wyborczy Wyborców Waldemar Kotula-Porozumienie Dla Rzeszowa. Jego sztab wyborczy ma zbierać podpisy w całym Rzeszowie.

  Waldemar Kotula startuje z własnego komitetu, ze względu na pandemie i krótki czas na zbieranie podpisów. Jak sam mówi, szybciej było zarejestrować komitet lokalny, niż partyjny.

  Na wstępie kandydat zaznaczył, że głos mieszkańców jest najważniejszy i chce budować Rzeszów ponad podziałami. Ogłosił także powstanie strony internetowej, na której każdy może zgłaszać swoje propozycje działań w mieście.

  Od dziś oficjalnie przekazuje Państwu do wyboru swoją ofertę. Mam wokół siebie zgormadzonych ekspertów z różnych dziedzin naszego życia, ale to Was przede wszystkim będę chciał słuchać w sprawach rozwoju naszego miasta, żeby się nam żyło wszystkim lepiej. Jestem reprezentantem środowiska proeuropejskiego, prosamorządowego wspierającego gospodarkę. Dewizą moją jest budowanie Porozumienia ponad podziałami dla naszego pięknego miasta Rzeszowa. Jako inżynier, informatyk, programista, uruchomiłem portal internetowy na którym możecie Państwo zdalnie zgłaszać swoje propozycje.

  – mówił Waldemar Kotula.

  źródło: materiały nadesłane

  Kandydat na prezydenta Miasta Rzeszowa zachęcał również do dołączenia do jego komitetu wyborczego, zapraszając także wszystkich mieszkańców do rozmów oraz omawiania wizji wspólnego rozwoju miasta.

  Mam świadomość, że w czasie pandemii kampania, ale także i zbiórka podpisów będzie mieć zupełnie inny charakter. Dlatego też, chciałbym zapewnić Państwa, że we wszystkich miejscach zbierania podpisów zachowane będą niezbędne środki reżimu sanitarnego. Wszelkie informacje o takich miejscach znajdziecie Państwo na stronie internetowej oraz Facebooku. W trakcie kampanii będzie chciał odwiedzić wszystkie osiedle naszego miasta, gdyż jednym z  moich punktów prezydentury jest utworzenie budżetów dzielnic, aby upodmiotowić mieszkańców.

  – dodał kandydat.

  Wśród czterech najważniejszych punktów programu Waldemar Kotula przedstawił: ewidencje i wymianę kopciuchów, zmniejszenie ruchu samochodowego w mieście i rozbudowa sieci ciepłowniczej, tak by, jak najwięcej mieszkańców mogło z niej korzystać, zadbanie o już istniejące tereny zielone w mieście oraz ich powiększanie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -