środa, 7 czerwca, 2023
+

  Komitet Konrada Fijołka rusza z akcją zbierania podpisów dla swojego kandydata

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Podczas dzisiejszej konferencji kandydat na prezydenta Rzeszowa Konrad Fijołek wraz z przedstawicielami komitetu wyborczego ogłosił rozpoczęcie akcji zbierania podpisów. Zachęcał Rzeszowian aby okazali wsparcie dołączając do Otwartego Sztabu Obywatelskiego Konrada Fijołka.

  Stojąca na czele sztabu wyborczego komitetu Konrada Fijołka – Karolina Domagała poinformowała o rozpoczęciu akcji zbierania podpisów dla kandydata na prezydenta Rzeszowa. Podkreśliła, że pomoc mieszkańców miasta jest nieoceniona, zwłaszcza podczas ograniczeń wynikających z sytuacji epidemicznej w kraju.

  – Jestem kandydatem rzeszowskim. Tu się urodziłem, tu mieszkam, tu się wychowałem, założyłem rodzinę i pracuję, chciałbym więc także, aby mój sztab wyborczy, mój komitet wyborczy, stanowili Rzeszowianie (…) To Rzeszowianie tworzyli i tworzą to miasto i Rzeszowian chcemy zaprosić do sztabu wyborczego. Rzeszowian chciałbym serdecznie zaprosić do współtworzenia naszego programu wyborczego, bo to ma być program zrobiony przez Rzeszowian i ma służyć Rzeszowianom

  – mówił Konrad Fijołek.

  fot. Kurier Rzeszowski

  Jednocześnie zapraszał do dołączania do Otwartego Sztabu Obywatelskiego Konrada Fijołka. Jego siedziba mieści się przy ulicy 3 maja 13. Wszystkie dane online są dostępne na stronie konradfijołek.pl pod adresem mailowym kontakt@konradfijołek.pl oraz pod numerem telefonu podanym na plakatach.

  – To co nas będzie charakteryzować, to to, że zbieramy podpisy w całym Rzeszowie, bo jesteśmy Rzeszowianami i tutaj, z całą moją drużyną, to miasto, te osiedla, te nasze społeczności reprezentujemy. Szanowni Państwo, sztab Konrada Fijołka będzie zbierał podpisy dzisiaj na wszystkich rzeszowskich osiedlach. Wystawiliśmy wszystkie 33 drużyny zbierające podpisy

  – informował kandydat na prezydenta.

  Wolontariusze będą zbierać podpisy w godzinach od 14 do 16 na wszystkich osiedlach. Łącznie będzie ich ok. 60. Wolontariusze udzielają również wszelkich niezbędnych informacji na temat dołączenia do sztabu. Konrad Fijołek przypomniał, że jego najważniejsze cele to: nowoczesne zagospodarowanie przestrzenne w Rzeszowie oraz poprawa jakości życia mieszkańców. Więcej szczegółów dotyczących planu wyborczego zostanie podane wkrótce.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com