17,2 C
Rzeszów
czwartek, 11 sierpnia, 2022
+

  Urban Lab zaprasza na spotkanie z redaktorkami Portalu RAMPA

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Urban Lab w Rzeszowie rozpoczyna cykl spotkań online z organizacjami pozarządowymi „Rozmawiamy na temat”. Już dziś pierwsze spotkanie z redaktorkami portalu RAMPA, działającego na rzecz osób niepełnosprawnych.

  Urban Lab organizuje wydarzenia online, których założeniem jest prezentacja organizacji pozarządowych działających na rzecz mieszkańców Rzeszowa jak również wypracowanie z organizacjami „banku dobrych praktyk – realizowanych projektów”, które będą zamieszczane również na stronie internetowej https://urbanlab.erzeszow.pl/. Działanie pt. „Rozmawiamy na temat” zostało zainicjowane przez organizacje pozarządowe we współpracy z Zespołem Tematycznym Smart Living Urban Lab Rzeszów.

  Już dziś (19 marca) o godzinie 17 odbędzie się spotkanie na temat działalności portalu RAMPA na rzecz osób niepełnosprawnych „Rampowicze pokonują bariery”. Gośćmi spotkania są wyjątkowe Panie Beata Miśków oraz Katarzyna Padło – redaktorki Portalu RAMPA, które wspólnie z Rampowiczami pokazują, że niepełnosprawność nie zwalnia z życia. Tworzą i koordynują działania Portalu. Motywują i wspierają Rampowiczów w życiu zawodowym oraz w pokonywaniu barier w codziennym życiu.

  Portal Rampa – pokonujemy bariery www.rampa.net.pl jest nowoczesnym portalem skierowanym do osób z niepełnosprawnościami z całej Polski. Rampa wspiera osoby z niepełnosprawnością w przełamywaniu ograniczeń własnych i społecznych. Motywuje do podjęcia aktywności zawodowej oraz społecznej. Niepełnosprawność nie zwalnia z aktywnego życia i to pokazujemy na RAMPIE. Nasza społeczność – Rampowicze to osoby, które żyją aktywnie i chcą korzystać z życia. Na portalu Rampowicze wzajemnie dzielą się wiedzą, doświadczeniami, polecają sobie produkty oraz usługi godne uwagi i zainteresowania. Wraz z Rampowiczami realizujemy filmiki pod nazwą: Rampowicze pokonują bariery.

  Transmisję rozmowy na żywo będzie można obejrzeć tutaj: https://www.facebook.com/events/834628463932333?active_tab=about. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

  Zapraszamy do udziału!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -