czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Grzegorz Braun proponuje nowy impuls w Rzeszowie

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Grzegorz Braun poinformował o rejestracji swojego komitetu wyborczego oraz o fakcie, że wśród założycieli znalazł się były wiceprezydent Rzeszowa Wiesław Walat.

  Jesteśmy w fazie kompletowania komitetu wyborczego, zbierania podpisów. Mamy nadzieję, że dzisiaj przed 15.30 uda nam się to zrobić, tak, żeby jeszcze przed zamknięciem delegatury złożyć wymagane dokumenty.

  – powiedział Tomasz Buczek, pełnomocnik KWW Grzegorza Brauna.

  Grzegorz Braun przedstawił swoje pierwsze hasło wyborcze, które brzmi: „Rzeszów potrzebuje nowego impulsu”.

  Rzeszów potrzebuje nowego impulsu, z szacunkiem, z dumą z dotychczasowych osiągnięć. Ten nowy impuls jest niezbędny, a rzeszowianie sami ocenią kto zdoła tego impulsu dostarczyć, nadać go miastu w nowej epoce, która niniejszym już się rozpoczęła.

  — mówił poseł Konfederacji.

  Grzegorz Braun podczas swojego przemówienia zwrócił się do dziennikarzy z prośbą o rzetelne relacjonowanie kampanii, aby pomóc rzeszowianom dokonać tego ważnego dla mieszkańców wyboru, jakim jest wybór nowego prezydenta miasta.

  Kandydat na Prezydenta Miasta Rzeszowa wypowiedział się także o telewizji publicznej. Dopytywany przez dziennikarza TVP Rzeszów o propozycje programowe odesłał do udzielonego już wcześniej wywiadu i zarzucił telewizji publicznej manipulację i kłamstwa.

  Zwykle takich rzeczy się nie robi, ale warto to odnotować. TVP to stacja, która tak bardzo kłamie i manipuluje, że nie należą jej się ekskluzywne komentarze i wypowiedzi. Niech TVP czyta sobie, co tam inni napisali i z tego korzysta. Myślę, że ta kampania, którą państwo zaczęliście od przemilczeń, przekłamań i manipulacji – w tej kampanii chciałbym być do usług przede wszystkim mediów prawdziwie niezależnych, lokalnych, regionalnych.

  – mówił ostro Grzegorz Braun.

  Polityk namawiał dziennikarza do porównania wywiadu z wiadomościami podawanymi w ostatnich dniach przez firmę, w której pracuję. Sam porównał to do przepaści, która przypomina „goebbelsowską propagandę lat stanu wojennego, propagandę sukcesu Gierka”.

  To właśnie to, co robi TVP nie tylko w Rzeszowie, to Pana tłumaczy, ale nie usprawiedliwia.

  – zwrócił się polityk Konfederacji do dziennikarza.

  Grzegorz Braun pytany o prawybory, zadeklarował swoją gotowość do udziału we wszystkich debatach i nawoływał, aby tego typu inicjatywy się odbyły.

  Z przyjemnością i w poczuciu spełnionego obowiązku jestem do dyspozycji moich wyborców ze szczególnym uwzględnieniem liderów opinii środowisk, które interesują się losem miasta i aktywnie działają na rzecz Rzeszowa.

  – mówił kandydat na urząd prezydenta.

  Cała konferencja dostępna jest na kanale Youtube:

  Czy TVP będzie domagać się sprostowania słów od Grzegorza Brauna?

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com