14,4 C
Rzeszów
wtorek, 19 października, 2021
+

  Dzień otwarty WSIiZ w Internecie

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie organizuje Dzień Otwarty. Z uwagi na sytuację pandemiczną odbędzie się on w formie online.

  Dzień Otwarty WSIiZ jest organizowany cyklicznie, a w trakcie wydarzenia prezentowana jest oferta edukacyjna uczelni. W tym roku władze uczelni zdecydowały się zrezygnować z tradycyjnej formy, która zwykle odbywała się w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej i przenieśli Dzień Otwarty do Internetu.

  źródło: materiały prasowe WSIiZ

  Otwarcie tegorocznego, nietypowego, Dnia Otwartego WSIiZ online nastąpi z udziałem Władz Uczelni. Następnie zostanie zaprezentowana aktualna oferta akademicką na rok 2021/2022 oraz wszystkie Kolegia WSIiZ. Uczestnicy wybiorą się na wirtualny spacer po Kampusach WSIiZ oraz dowiedzą się więcej o programie wymiany międzynarodowej. Pojawią się także informacje o studiowaniu w czasie pandemii oraz Live Q&A.

  Dzień Otwarty WSIiZ online odbędzie się 17 marca 2021 r. o godz. 12:00. Transmisję wydarzenia będzie można śledzić na Facebooku WSIiZ.

  Dodatkowe informacje nt. Dnia Otwartego WSIiZ online, w tym opinie studentów nt. kształcenia dostępne są TUTAJ.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -