-3,4 C
Rzeszów
sobota, 22 stycznia, 2022
+

  Wizytówka centrum Rzeszowa czy zwykły blok?

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Studio Architektury ArchiGROUP postanowiło pochwalić się, za pomocą Facebooka, projektem apartamentowca, który ma stanąć nad Wisłokiem. Co na to mieszkańcy?

  Twórcy projektu apartamentów przy ul. Kopisto/Podwisłocze opublikowali zdjęcia przedstawiające wizualizację projektu budynku.

  Nowoczesny budynek będzie znajdować się przy Moście Zamkowym, a jego bryła z 17 kondygnacji (od strony ul. Podwisłocze) będzie schodziła do 9 (od strony rzeki).

  źródło: materiały Studio Architektury ArchiGROUP na Facebooku

  Sprzedaż mieszkań jeszcze się nie rozpoczęła, ale inwestorzy rozpoczęli już prace budowlane, a teren został ogrodzony. Pracami budowlanymi zajmuję firma Hartbex, która otrzymała pozwolenie na budowę w tym roku.

  Mieszkańcy w komentarzach niezbyt przychylnie porównali budynki do pudeł, ale za wyjątkiem wyglądu inwestycji dla mieszkańców najważniejsza jest przede wszystkim kwestia miejsc parkingowych. Wraz z budynkiem mają powstać dwie kondygnacje parkingów podziemnych.

  Jest dokładnie 358 miejsc w dwóch kondygnacjach podziemnych

  – poinformowało Studio Architektury ArchiGROUP za pomocą Facebooka.

  źródło: materiały Studio Architektury ArchiGROUP na Facebooku

  To rozwiązanie ucieszyło mieszkańców, którzy jak sami piszą, mają szczególnie problemy ze znalezieniem miejsca parkingowego przy ul. Podwisłocze.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -