niedziela, 23 czerwca, 2024
+

  Ewa Leniart potwierdziła, że kandyduje na urząd Prezydenta Rzeszowa

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dzisiaj o godzinie dwunastej, pod rzeszowskim ratuszem odbyła się konferencja prasowa wojewody Ewy Leniart, podczas której potwierdziła swoją kandydaturę na urząd Prezydenta Miasta Rzeszowa w nadchodzących przedterminowych wyborach.

  Szanowni Państwo, zapewne nie powiem rzeczy, której się nie spodziewaliście, ale chciałam potwierdzić, iż kandyduję na Prezydenta Miasta Rzeszowa.

  – powiedziała na wstępie.

  Ewa Leniart zapowiedziała, że pomimo poparcia ze strony Prawa i Sprawiedliwości i premier Mateusza Morawieckiego, będzie kandydować z własnego komitetu. Powodem tej decyzji jest chęć współpracy z wszystkimi środowiskami i założenie, że Rzeszów musi być miastem przede wszystkim dla mieszkańców.

  Bardzo zależy mi, aby do bliskiej współpracy, nie tylko podczas kampanii wyborczej, ale także w trakcie prezydentury, zaprosić wszystkie środowiska, zwłaszcza te które były do tej pory pomijane. Zapraszam wszystkich, którzy zechcą włączyć się najpierw w dyskusję, a później realizację potrzeb miasta.

  – mówiła.

  fot. Kurier Rzeszowski

  Ewa Leniart pomimo kandydowania z własnego komitetu, nadal zostanie jednak członkiem partii.

  Ja jestem przede wszystkim uczciwa i postępuję w sposób wiarygodny zatem nie uważam, ażeby dobrym pomysłem było rzucanie legitymacją partyjną na czas kampanii, zatem pozostaje członkiem Prawa i Sprawiedliwości. Tak jak powiedziałam cieszę się poparciem Prawa i Sprawiedliwości.

  – tłumaczyła.

  Podczas przemówienia kandydatka na urząd prezydenta wskazała, że jest jedynym przedstawicielem rządu, który może skutecznie sięgać po środki finansowe potrzebne dla rozwoju miasta Rzeszowa.

  Jestem osobą, która wie gdzie znaleźć pieniądze i jak po nie sięgnąć.

  – mówiła Ewa Leniart.

  fot. Kurier Rzeszowski

  Ewa Leniart swój program wyborczy, chcę przedstawiać za pomocą dodatkowych konferencji prowadzonych wraz z ekspertami z różnych dziedzin, aby skutecznie rozwijać miasto. Wśród 3 kluczowych tematów pojawią się współpraca z mieszkańcami, realizacja dużych inwestycji m.in. komunikacyjnych, oraz „zielony ład”, czyli zielone miejsca w Rzeszowie.

  Uważam że jestem najlepszym kandydatem, natomiast wszyscy inni będą próbowali mi dorównać, ale zobaczymy kto przekona swoją wizją Rzeszowa. Ufam, że będę najlepsza.

  – podsumowała.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com