czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Krośnieńska policjantka tryumfowała w Pucharze Polski Amatorów w biegach narciarskich

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Krośnieńska policjantka wywalczyła mistrzostwo kraju i tryumfowała w Pucharze Polski Amatorów w biegach narciarskich. Zwieńczeniem cyklu pucharowych zmagań były zawody rozegrane na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanym, gdzie asp.sztab. Ewa Armata stanęła na podium.

  Puchar Polski Amatorów w biegach narciarskich to cykl zawodów organizowanych pod patronatem Polskiego Związku Narciarskiego. Wysoki poziom sportowy imprezy gwarantuje uczestnictwo w niej utytułowanych zawodników, wśród których są m.in. byli reprezentanci kraju w narciarstwie biegowym.

  Asp. szt. Ewa Armata swoją reprezentacyjną karierę zakończyła kilka lat temu, jednak jej miłość do nart przetrwała próbę czasu. Dzięki uporowi, determinacji i profesjonalnemu przygotowaniu do zawodów, policjantka od kilku sezonów zajmuje czołowe miejsca w pucharowych zmaganiach.

  źródło: podkarpacka.policja.gov.pl

  W miniony weekend na trasach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanym rozegrano ostatnie zawody biegowe tegorocznego cyklu. Policjantka wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski służb mundurowych i stanęła na najwyższym stopniu podium klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Amatorów w biegach narciarskich.

  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com