21,1 C
Rzeszów
środa, 17 sierpnia, 2022
+

  Kolejny koncert w ramach cyklu Estrada Studio Live

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już 12 marca o godzinie 20, na scenie w Estrada Studio stanie zespół Audioties. Koncert w ramach cyklu Estrada Studio Live i tym razem będzie transmitowany na żywo i bezpłatnie na profilu FB i kanale YT Estrady Rzeszowskiej.

  Audioties to rzeszowski zespół funkcjonujący nieprzerwanie od 2015 roku. Każdy z jego członków pochodzi z odległych światów muzycznych, co przekłada się na różnorodność utworów.

  Nasza wokalistka Natalia mieszka w Rzeszowie, reszta z nas pochodzi z jego okolic – Sokołów Małopolski, Łańcut, Stalowa Wola, a rodzime miasto perkusisty to Nowa Dęba. Jednak to właśnie w Rzeszowie spotkaliśmy się po raz pierwszy, tu mamy regularnie próby i zagraliśmy najwięcej koncertów, więc można powiedzieć, że Rzeszów zawsze będzie blisko naszym muzycznym sercom.

  – odpowiedzieli członkowie zespołu na pytanie o Rzeszów.

  Nie da się jednoznacznie sklasyfikować gatunku muzycznego wykonywanego przez zespół, lecz jest mu zdecydowanie najbliżej do rocka. Występowali na jednej scenie z zespołami i gwiazdami takimi jak: Ewelina Lisowska, Red Lips, KSU, Farben Lehre, TSA, Cree, Dżem, Luxtorpeda. 

  źródło: materiały nadesłane

  Obecnie zespół skupia się na promowaniu swojej nowo wydanej EP-ki, na której znajdują się między innymi numery takie jak „Czas”, „Wrzuć na luz” i „Karma”.

  Na tym koncercie usłyszycie zarówno utwory znajdujące się już na wydanej przez nas chwile temu EPce jak i nowości, nad którymi pracowaliśmy podczas lockdownu – nieprezentowane jeszcze nigdy. Setlistę  układamy tak, żeby była jak najbardziej energetyczna, dzięki czemu mamy nadzieję, że pomimo formy online będziecie mogli poczuć się chociaż częściowo jak na prawdziwym koncercie.

  – mówią członkowie zespołu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -