14 C
Rzeszów
piątek, 17 września, 2021
spot_img
+

  Kwiaciarnia NIVA – pasja i miłość do kwiatów

  Polecamy

  Waldemar Ruszel
  Redaktor Waldemar Ruszel Szef do spraw kontaktów z organizacjami pozarządowymi Kurier Rzeszowski - portal, gazeta TVi
  - Reklama -

  “W subtelnych kwiatach skrywane są uczucia i serdeczność, którą każdy nosi w sercu. Słowem – każdy bukiet czy kompozycja to pachnąca, wyrazista pocztówka kwiatowa, w której bije serce pełne ciepłych myśli.” – tak mówią właściciele Kwiaciarni NIVA, którą założyli spełniając swoje marzenia i jednocześnie realizując wielką pasję.

  P. Urszula i P. Jan wiele lat spędzili na emigracji, gdzie kształcili się i pracowali, zdobywając doświadczenie. Po narodzinach dziecka zaczęli jednak coraz częściej zastanawiać się nad powrotem do kraju. Życie, jakie wtedy prowadzili, zaczęło ich przytłaczać. Tęsknili za bliskością ich rodziny i przyjaciół, za naturą i spokojem.
  Rosło również pragnienie realizacji marzeń z dzieciństwa. Mowa tutaj o kwiatach i kwiaciarni, o stylu życia w zgodzie z naturą.

  Postanowili zmienić swoje dotychczasowe życie i dokonali rewolucji – wrócili do kraju, zmienili pracę wracając do dziecięcej pasji. Dzięki temu powstały Kwiaty Niva. To jest ich miejsce na ziemi, ich mały świat, gdzie pasja i miłość do kwiatów oraz natury łączy się z radością życia i serdecznością.

  Dzięki tej ogromnej pasji Kwiaciarnia NIVA nie jest zwykłą kwiaciarnią, a miejscem, gdzie słuchanie oczekiwań klienta i indywidualne dopasowanie kompozycji do okazji klientów to fundament w KWIATY NIVA.

  Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów i dopasowując się do specyfiki aktualnych wymagań rynkowych, właściciele wychodzą poza dotychczasowe standardy i prowadzą również obsługę internetową.

  Nie ma też znaczenia okoliczność, ponieważ czy to prywatnie, czy w biznesie kwiaty i przygotowane z nich kompozycje zostaną dopasowane do potrzeby klientów.
  Może to być wystrój biura, a może przygotowanie sali na wesele, może kwiaty do domu a może wiązanka okolicznościowa. Kwiaty można odebrać osobiście, lub zamówić dowóz pod wskazane miejsce nie tylko w Głogowie, ale i w Rzeszowie lub okolicy. To jest bardzo wygodne w czasie, gdy mamy często ograniczoną możliwość kontaktu lub co chwilę wprowadzane są obostrzenia.

  Najważniejsze jest to, aby skontaktować się i poczuć jak wielką miłością i pasją do natury i kwiatów promienieją właściciele, a od razu poczujemy chęć skorzystania z ich pomocy.

  Kontakt:
  telefon – 507 207 767
  e-mail – kwiaciarnianiva@gmail.com
  www.kwiatyniva.pl

  Krasickiego 8
  36-060 Głogów Młp.


  Artykuł Sponsorowany

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -