środa, 7 czerwca, 2023
+

  Wypożyczalnia Główna zaprasza do udziału w konkursie

  Polecamy

  Natalia Daniło
  Natalia Daniło
  Dziennikarz - praktykantaka | Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wypożyczalnia Główna Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie przy ul. Dąbrowskiego 33A zaprasza seniorów do udziału w konkursie online pt. „Wielki test wiedzy o kardynale Stefanie Wyszyńskim”, który odbędzie się 8 marca 2021 roku.

  Plakat organizatora

  Włączając się w obchody Roku Prymasa Stefana Wyszyńskiego, wypożyczalnia przygotowała konkurs skierowany w szczególności do Seniorów działających w Klubie Miłośników Kultury, Literatury i Biblioteki. Ma on jednak formułę otwartą, mogą w nim wziąć udział również inni pełnoletni Czytelnicy.

  Każda z osób, która nadeśle na adres: wg@wimbp.rzeszow.pl wypełniony formularz zgłoszenia udziału w konkursie, otrzyma 8 marca 2021 roku na podany w formularzu adres poczty elektronicznej pytania testowe. Test zawiera 25 pytań i dwie wersje odpowiedzi: prawidłową i błędną. Maksymalnie można zdobyć 25 punktów.

  Odpowiedzi należy przesłać na w/w adres poczty elektronicznej także w dniu 8 marca 2021 r. W konkursie przewidziano 10 nagród książkowych. Otrzymają je te osoby, które zgromadzą najwięcej punktów i równocześnie najszybciej nadeślą odpowiedzi.

  W tym roku przypada 120. rocznica urodzin kardynała Stefana Wyszyńskiego i 40. rocznica śmierci. Oczekiwana jest również beatyfikacja prymasa. Rok 2021 został ustanowiony przez Sejm RP Rokiem Prymasa Wyszyńskiego. 

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com