czwartek, 23 maja, 2024
spot_img
+

  Prezydent RP Andrzej Duda podziękował Tadeuszowi Ferencowi

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W piątek w rzeszowskim ratuszu odbyła się uroczystość podczas której byłemu Prezydentowi Rzeszowa Tadeuszowi Ferensowi przekazano list gratulacyjny od Andrzeja Dudy.

  W uroczystości wzięli także udział Ewa Draus, Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego i Marek Bajdak, pełniący funkcję Prezydenta Rzeszowa. List gratulacyjny przekazał Wojciech Kolarski, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP.

  „W chwili, gdy postanowił Pan złożyć pełniony przez siebie urząd i gdy kończy Pan swoją prawie dwudziestoletnią misję Prezydenta Rzeszowa, pragnę wyrazić mój szacunek i uznanie dla Pańskich dokonań. Jestem przekonany, że zapisuje się Pan na trwałe w historii Rzeszowa jako znakomity i wielce zasłużony dla rzeszowian włodarz. Cały ogromny dorobek Pańskich starań dla dobra miasta i jego mieszkańców jest jednocześnie znaczącym wkładem w rozwój Ojczyzny – za co serdecznie chciałbym podziękować”

  – napisał Prezydent RP Andrzej Duda w liście skierowanym do Tadeusza Ferenca.

  Prezydent Polski był pod ogromnym wrażeniem listy osiągnięć byłego włodarza miasta. Powiększenie powierzchni miasta, utworzenie specjalnych stref ekonomicznych, rozwój budownictwa mieszkaniowego, modernizacja infrastruktury miejskiej, to tylko niektóre inwestycje, które podkreślił Andrzej Duda w swoim liście.

  źródło: Urząd Miasta Rzeszowa

  Pragnę podziękować za to, że prezydent Andrzej Duda przychylnie patrzył na Rzeszów i województwo podkarpackie. Bez pozytywnych decyzji władz centralnych nie udałoby się osiągnąć tego, co zrobiliśmy.

  – powiedział Tadeusz Ferenc. 

  „Raz jeszcze składam wyrazy uznania i serdeczne podziękowanie za owoce Pańskiej wieloletniej pracy. Jestem przekonany, że rzeszowska społeczność zawsze będzie mogła liczyć na możliwość korzystania z Pańskiej wielkiej wiedzy i doświadczeń. Proszę przyjąć, Panie Prezydencie, życzenia dobrego zdrowia, wielu sił i wszelkiej pomyślności.”

  – czytamy w podsumowaniu listu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com