piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Warsztaty dotyczące umiejętności miękkich w Przemyśle 4.0

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Podkarpackie Centrum Innowacji organizuje szkolenie, które pomoże rozwinąć kompetencje interpersonalne i komunikacyjne. Warsztaty odbędą się w czwartek, 11 marca 2021 r. w godz. 10:00 – 12:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

  PCI ProtoLab będący jedną z trzech platform Podkarpackiego Centrum Innowacji ma za zadanie łączyć naukę z biznesem i wspierać młodych ludzi m.in. w rozwijaniu kompetencji kluczowych. Stąd też pojawiła się inicjatywa współpracy w ramach projektu Sky 4.0. Cieszymy się z możliwości udziału w tym wartościowym warsztacie oraz z tego, że odbiorcy oferty PCI ProtoLab otrzymają szansę poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności.

  – mówiła Barbara Ślęk-Wojtowska, Menadżer Zespołu Edukacji i Animacji w PCI.

  źródło: materiały prasowe organizatorów

  Warsztaty prowadzone będą w ramach projektu SKY 4.0 pt. „Umiejętności miękkie 4.0 dla nowych wyzwań w europejskim przemyśle lotniczym” realizowanego w ramach programu UE ERASMUS+.

  Realizacja projektu, która trwa ponad trzy lata dotyczy m.in. wsparcia firm lotniczych z różnych krajów europejskich w sprostaniu wyzwaniom Przemysłu 4.0 poprzez zwiększenie umiejętności miękkich ich zasobów ludzkich, wprowadzenia kompleksowego systemu szkoleniowego, a także opracowania programów nauczania oraz modułów szkoleniowych, które przyczynią się do rozwoju poszczególnych umiejętności miękkich.

  – podkreśliła Katarzyna Śliwa-Martinez, Kierownik projektu z firmy INNpuls Sp. z o.o.

  Szkolenie poprowadzi mgr MBA Bartłomiej Cieszyński, wykładowca i menadżer z 20-letnim doświadczeniem w firmach polskich i międzynarodowych, autor kursów e-learningowych, organizator i prelegent konferencji z dziedziny zarządzania i coachingu, opiekun merytorycznym studiów podyplomowych MBA oraz Zarządzanie Sprzedażą i Marketingiem na WSIiZ w Rzeszowie.

  Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat wystawiony przez SPPL Dolina Lotnicza potwierdzający udział w warsztatach, a także możliwość zapoznania się z zestawem kursów online, opartych o atrakcyjną i interaktywną formę.

  Obowiązuje wcześniejsza rejestracja: http://bit.ly/soft-skills-4

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com