czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Konfederacja ma swojego kandydata na urząd prezydenta

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dzisiaj poseł Grzegorz Braun ogłosił swój start w przedterminowych wyborach na prezydenta miasta Rzeszowa.

  W konferencji na rzeszowskim Rynku, na której oficjalnie potwierdzono kandydaturę na wybory prezydenckie w Rzeszowie, wzięli udział liderzy Konfederacji: Grzegorz Braun, Konrad Berkowicz, Krzysztof Bosak i Jakub Kulesza, oraz inni przedstawiciele partii.

  Grzegorz Braun podczas przemówienia potwierdził swój start w wyborach, podkreślił, że jego plan na rozwój miasta jest starannie przemyślany, ale będzie go odkrywał stopniowo.

  Potwierdzam, zgłaszam kandydaturę do wyborów prezydenckich w Rzeszowie. Bardzo dziękuję za zaufanie, które okazują mi serdeczni koalicjanci i środowiska, których jesteśmy politycznym przedstawicielstwem – narodowcy, konserwatyści, polscy patrioci.

  – powiedział Grzegorz Braun.

  fot. Kurier Rzeszowski

  Aby wesprzeć partyjnego kolegę do Rzeszowa przyjechali przedstawiciele różnych regionów, w tym Konrad Berkowicz, który jak sam z dumą mówi, pochodzi z Podkarpacia.

  Wychowałem się na Podkarpaciu, zawsze gdy tu przyjeżdżam widzę nowoczesne miasto, które wyróżnia się tym na tle innych miast w Polsce, ale wciąż ma ogromny niewykorzystany potencjał, który warto by było wykorzystać, a do tego potrzeba odwagi. Odwaga kojarzy mi się w Grzegorzem Braunem.

  – mówi przedstawiciel Konfederacji.

  źródło: FB Grzegorz Braun

  Podczas przemówień wielokrotnie podkreślano jak ważne są nadchodzące wybory, nie tylko dla mieszkańców miasta, ale także dla całego województwa.

  To nie są wybory jak każde inne, to wybory prezydenta miasta wojewódzkiego, które jest bardzo ważne dla całego regionu Podkarpacia i dlatego my jako Konfederacja podchodzimy do tego bardzo poważnie. Kandydata nie ogłaszamy w Warszawie, tylko tutaj, jako cała ekipa Konfederacji.

  – mówił Jakub Kulesza.

  fot. Kurier Rzeszowski

  W swoim przemówieniu jeden z polityków zaapelował, aby wybory były przeprowadzone uczciwie i w wyznaczonym terminie.

  Chciałbym zaapelować do Prawa i Sprawiedliwości, które jest cichym reżyserem tej sytuacji, żeby nie odwlekało wyborów. Nie bójcie się, stańcie do rywalizacji.

  – apelował Krzysztof Bosak.

  Wszyscy uczestnicy konferencji nie ukrywali, że liczą na wysoką frekwencję podczas wyborów oraz zwycięstwo swojego partyjnego kolegi Grzegorza Brauna.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com