czwartek, 18 lipca, 2024
+

  Dzień Kobiet w kinie lub teatrze

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już 8 marca Dzień Kobiet, z tej okazji kino Zorza i Teatr im. Wandy Siemaszkowej, zaplanowały wyjątkowe wydarzenia dla pań.

  W kinie Zorza o godzinie 19:00 odbędzie się przedpremierowy pokaz francuskiej komedii Weselny Toast. Ten pełen wdzięku film Laurenta Tirarda wprawnie łączy słodycz z odrobiną goryczy. Rozgrywając się w trakcie jednej wieczornej kolacji, która zadecyduje o losach związku głównego bohatera, przypomina, że życie składa się z wielu smaków i warto spróbować ich wszystkich. Tak jak warto kochać ludzi za to, jakimi są, a nie jakimi chcielibyśmy, żeby byli. Cena biletu wynosi 14 złoty.

  Przed filmem zostaną rozlosowane nagrody, do wygrania są:

  • trzy vouchery dla dwóch osób, na kolację w Restauracji Parole Art Bistro (do zrealizowania po otwarciu restauracji)
  • dwa bony na dwutygodniową kurację w gabinecie Bonne Sante Rzeszów Krakowska-Południe – Gabinety Dietetyczne
  • dodatkowo każdy uczestnik dostanie vouchery o wartości 70 zł na pełną konsultację dietetyczną w gabinecie Bonne Sante, które zawierają bezpłatną poradę żywieniową, analizę składu ciała oraz zalecenia wraz z wiosennymi przepisami.
  • kosmetyki Mary Kay
  fot. Kurier Rzeszowski

  Teatr im. Wandy Siemaszkowej również zaprasza do świętowania Dnia Kobiet. Z tej okazji od 5 do 7 marca na Dużej Scenie będzie można zobaczyć spektakl „Tańcz mnie. Cohen” w reżyserii Sławomira Gaudyna. Bilety na spektakle można zakupić w Kasach Teatru oraz przez stronę www.teatr-rzeszow.pl

  „Tańcz mnie. Cohen” to spektakl o miłości, ale nie tylko. Scenariusz powstał na podstawie prozy, wierszy i piosenek Leonarda Cohena pełnych rozważań o miejscu człowieka we współczesnym świecie, całym mistycyzmie życia. W rolę Leonarda Cohena wciela się doskonale znany rzeszowskiej publiczności Robert Żurek. Na fortepianie akompaniuje mu Mikołaj Babula.

  źródło: materiały prasowe organizatorów

  Zapraszamy!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com