11 C
Rzeszów
piątek, 12 sierpnia, 2022
+

  Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na Maraton Fitness online

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -


  Z okazji Dnia Kobiet Rzeszowski Dom Kultury organizuje Maraton Fitness. Jest to już czwarta edycja tego wydarzenia, po raz pierwszy w formie online. Transmisja na żywo odbędzie się już w sobotę 6 marca 2021 roku w godzinach 11:00-15:00 na facebookowym profilu Rzeszowskiego Domu Kultury. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ideą przewodnią będzie kultywowanie zdrowego stylu życia w oparciu o aktywność fizyczną, zdrowe odżywianie, a także codzienną pielęgnację.

  Maraton Fitness z okazji Dnia Kobiet to przedsięwzięcie Rzeszowskiego Domu Kultury, które zadebiutowało w 2017 roku. Ma ono formę czterogodzinnego ciągu treningów, podczas którego wszyscy uczestnicy poznają przekrój i specyfikę różnych rodzajów ćwiczeń. W poprzednich latach wydarzenie odbywało się w wybranych filiach Rzeszowskiego Domu Kultury na terenie całego miasta, natomiast w tym roku Maraton Fitness z okazji Dnia Kobiet zagości wyjątkowo w Internecie.

  źródło: materiały prasowe organizatorów

  Podczas tegorocznej edycji zaplanowano cztery rodzaje zajęć ruchowych:

  • taneczna rozgrzewka Warm Up, którą poprowadzi Magda Matuszek – instruktor tańca
   w  Rzeszowskim Domu Kultury,
  • trening Full Body Workout, który poprowadzi Joanna Dziedzic – certyfikowany trener personalny,
  • trening HIIT oraz trening Pilates, które poprowadzi Katarzyna Kocan – trener personalny oraz instruktor fitnessu w Rzeszowskim Domu Kultury.
  fot. materiały prasowe organizatorów

  Ponadto, aby uczcić w tym dniu święto kobiet, w wydarzenie zaangażowani będą partnerzy z branży fitness oraz beauty: Decathlon, Ziaja PRO, Cuna, EKO gabinet, Joanna Dziedzic – Trener Personalny, PHOTO – ART – Karolina Słonka-Kaczor, Katarzyna Kocan – Trener Personalny, Make Up Marta Pałęcka oraz WB Nails & Brows Rzeszów. We współpracy z organizatorem przygotowali oni dla najwytrwalszych i najbardziej zaangażowanych uczestników vouchery oraz upominki, które zostaną wręczone w ramach konkursu „Ćwiczę z Rzeszowskim Domem Kultury”.

  fot. materiały prasowe organizatorów

  Bezpłatny Maraton Fitness z okazji Dnia Kobiet odbędzie się w sobotę 6 marca 2021 roku w godzinach 11:00-15:00 na profilu https://www.facebook.com/RDK.Rzeszow, natomiast Regulamin konkursu „Ćwiczę z Rzeszowskim Domem Kultury” dostępny jest na stronie internetowej https://rdk.rzeszow.pl/.  

  fot. materiały prasowe organizatorów

  Zapraszamy do udziału!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -