19,1 C
Rzeszów
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
+

  Rzeszowskie karate tradycyjne rośnie w siłę!

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W sobotę 27 lutego odbył się turniej Turniej z serii Karate Games rozgrywany w Lublinie. Zawodnicy z rzeszowskiej Akademii Sport Chikara zdobyli w sumie aż 38 medali.

  Zakończył się pierwszy ogólnopolski – Organizowany przez Polską Unię Karate Tradycyjnego Turniej z serii Karate Games rozgrywany w Lublinie. W zmaganiach wzięło udział 75 zawodników z Akademii Sportu Chikara.

  Był to bardzo owocny start pokazujący jaki potencjał drzemie w Klubie. Każdy z zawodników na czele z Mistrzynią Świata Agnieszką Sajdutką udowodnił że Rzeszów zalicza się do grona najlepszych ośrodków karate w Polsce.

  fot. materiały prasowe Akademii

  Chikara Rzeszów zdobyła w sumie z 38 medali: 16 medali złotych, 11 medali srebrnych i 11 medali brązowych.

  Jak przyznali po turnieju trenerzy Akademii Marek Żyłka i Piotr Ramot, trudny czas w jakim przyszło zawodnikom trenować i przygotowywać się do zawodów, wyzwolił w całym Klubie Chikara niesamowite pokłady determinacji, entuzjazmu i wytrwałości.

  Pokazaliśmy, że potrafimy jako jedna rodzina w trudnych momentach przekazać wiarę w lepsze jutro naszym podopiecznym i zaszczepić w nich pozytywne nastawienie, chęć walki oraz wiarę w siebie

  – mówili trenerzy.

  fot. materiały prasowe Akademii

  Trenerzy podkreślają, iż Chikara pełni misję którą jest przekazywanie wartości  kolejnym pokoleniom przyszłych mistrzów w karate.

  Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -