-2,5 C
Rzeszów
niedziela, 23 stycznia, 2022
+

  Rzeszów uczestnikiem Konkursu DOM 2020 ,,O Kryształową Cegłę”

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Miasto Rzeszów uczestniczy w jubileuszowej edycji Konkursu DOM 2020 „O Kryształową Cegłę”, którego celem jest wyłonić najlepszą inwestycję budowlaną. Organizacją przedsięwzięcia zajmuje się Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe Lublin. Konkursem kieruje Komitet Organizacyjny, który powołuje Międzynarodową Kapitułę.

  Rzeszów jest uczestnikiem XX edycji Konkursu „O Kryształową Cegłę na najlepszą inwestycję budowlaną po obu stronach wschodniej granicy Unii Europejskiej – na Szlaku Słońca i Śniegu.” Klikając w podane linki można oddać głos na wybrane inwestycje. Głosowanie trwa do 21 marca.

  fot. materiały Rzeszów – Stolica Innowacji na Facebooku
  • Instalacje fotowoltaiczne na terenie Zakładu Uzdatniania Wody Rzeszów oraz dla budynku administracyjnego MPWiK w Rzeszowie
  • System kanalizacji deszczowej ze zbiornikami retencyjnymi Budziwój http://bit.ly/Inwestycja12
  • Ogród Miejski im. Solidarności
  • Wielopokoleniowa strefa aktywnego wypoczynku w Parku Miejskim na osiedlu Kmity http://bit.ly/Inwestycja34

  Głównym celem jest pobudzanie aktywności ekonomicznej, gospodarczej i obywatelskiej regionów Europy Wschodniej poprzez promowanie i dokumentowanie działań w zakresie rozwoju regionalnej infrastruktury, budownictwa i architektury. Przyczyni się to do poprawy jakości i estetyki budowli, a także do przywracania miastom ich dawnej świetności dla zachowania europejskiego dziedzictwa kulturowego

  fot. materiały Rzeszów – Stolica Innowacji na Facebooku

  Warto zaznaczyć, że zgodnie z ideą Konkursu nagradzani są wszyscy najważniejsi partnerzy procesu budowlanego – inwestor, projektant i wykonawca.

  fot. materiały Rzeszów – Stolica Innowacji na Facebooku

  Wręczenie prestiżowych nagród i wyróżnień XX edycji nastąpi podczas Uroczystej Gali, która odbędzie się w marcu 2021 roku w Lublinie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -