czwartek, 18 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Wspólna akcja policjantów z Rzeszowa i Przemyśla

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Trwa kampania ”Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”, której celem jest promowanie odpowiedzialnych postaw narciarzy i snowboardzistów. W ramach tej kampanii funkcjonariusze z przemyskiej komendy, przy wsparciu policjantów z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, odwiedzili wczoraj przemyski stok.

  Wczoraj przed południem, funkcjonariusze przemyskiej komendy, przy wsparciu policjantów z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, przeprowadzili działania związane z promocją bezpieczeństwa na stoku narciarskim w Przemyślu. Funkcjonariusze rozdawali ulotki promujące bezpieczne zachowania na stoku oraz informacje zawierające dekalog narciarza. Rozmawiano także o konieczności noszenia kasków przez młodzież do 16 roku życia i konsekwencjach jazdy na nartach i snowboardzie pod wpływem alkoholu i środków odurzających.

  źródło: podkarpacka.policja.gov.pl

  Policjanci rozdawali dzieciom i młodzieży odblaski i słodkie upominki. Młodzi narciarze mieli okazję wziąć udział w konkursie wiedzy o bezpiecznym zachowaniu na stoku, a najlepsi otrzymali nagrody m.in. kaski ochronne.

  Wszystkim uczestnikom będącym na stoku przypominano o trwającym ogólnopolskim konkursie plastyczno-filmowym dla dzieci i młodzieży pn. „Śnieżny Dekalog”, promującym bezpieczne narciarstwo i snowboard oraz aktywny tryb życia.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com