19,6 C
Rzeszów
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
+

  Konferencja Macieja Masłowskiego w sprawie wyborów na prezydenta Rzeszowa

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dziś na rzeszowskim rynku odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez posła na Sejm RP w latach 2015 – 2019 – Macieja Masłowskiego, na którym odniósł się do wyborów prezydenckich.

  Były Parlamentarzysta przedstawił swoje stanowisko dotyczące przedterminowych wyborów na Prezydenta Miasta Rzeszowa.

  Będąc w przededniu kampanii wyborczej coraz więcej środowisk deklaruje chęć wystawienia własnego kandydata. Ja również jakiś czas temu za pośrednictwem mediów społecznościowych wyraziłem gotowość do startu w tych wyborach. Kocham to miasto, bo mieszkam tu od urodzenia i chcę działać na jego rzecz, ale mogę ustąpić w każdej chwili, jeśli stwierdzę, że tak będzie lepiej dla miasta i jego mieszkańców. Jednak jeśli miałoby do tego dojść to informuję wszystkich kandydatów, tych już obwieszczonych, tych jeszcze nie ogłoszonych, tych wahających się i każdego planującego start: spotkajmy się i porozmawiajmy. Kontakt do mnie możecie znaleźć w sieciach społecznościowych

  – powiedział Maciej Masłowski.

  fot. materiały prasowe organizatora

  Masłowski zaprosił do rozmów wszystkie środowiska polityczne działające w Rzeszowie: przedstawicieli Rady Miasta, Koalicji Obywatelskiej, Polski 2050 Szymona Hołowni, Lewicy, Konfederacji, PSL-u, KOD-u, partii Odpowiedzialność oraz wszystkich innych kandydatów, którzy wyrazili chęć startu i tych, którzy jeszcze tego nie zrobili.

  Pojawiają się pytania czy udzielę komuś poparcia? Nie będę udzielał nikomu poparcia, mieszkańcy Rzeszowa są mądrzy i sami zdecydują na kogo zagłosować. Mogę tworzyć z kimś zespół, ale musimy usiąść do rozmów, przedstawię swoją wizje rozwoju miasta i albo się zgodzimy, albo nie. Jeśli tak to możemy startować w jednej drużynie. A może ktoś będzie chciał dołączyć do mnie i razem tworzyć zgraną ekipę

  – dodał Maciej Masłowski.

  fot. materiały prasowe organizatora

  Na koniec były Parlamentarzysta podkreślił, że przez całą swoją kadencję współpracował z Prezydentem Tadeuszem Ferencem. Zgodził się także z powtarzającym często przez niego zdaniem, że „opozycja powinna się skupić ponad podziałami”.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -