-2,5 C
Rzeszów
niedziela, 23 stycznia, 2022
+

  Trzy urzędy skarbowe z Podkarpacia wyróżnione w konkursie Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Przedsiębiorcy już po raz 18. wybrali najbardziej przyjazne urzędy skarbowe w Polsce. W tegorocznej edycji wyróżniono 64 urzędy, w tym aż 3 z Podkarpacia. W finałowym gronie znalazły się urzędy z Rzeszowa, Lubaczowa i Ustrzyk Dolnych.

  Spotkanie finałowe konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”, odbyło się 18 lutego 2021r. w formule online. Przedsiębiorcy po raz pierwszy oceniali urzędy za pomocą elektronicznych ankiet, w których pytano o jakość obsługi podatnika przez urząd, łatwość komunikacji i kompetencje pracowników. Celem konkursu jest promowanie wysokich standardów obsługi klienta, a także tworzenie między administracją skarbową, a przedsiębiorcami relacji opartych na wzajemnej życzliwości i profesjonalizmie.

  Przedstawiciele biznesu wyróżnili 64 urzędy, które mogą posługiwać się tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” przez rok, do czasu rozstrzygnięcia kolejnej edycji konkursu.

  źródło: nadesłane materiały prasowe

  Ze strony podkarpackiej KAS, w spotkaniu wzięli udział: Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie mł. insp. Grzegorz Skowronek a także naczelnicy wyróżnionych urzędów z woj. podkarpackiego: naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego w Rzeszowie Bogdan Selwa, naczelnik Urzędu Skarbowego w Ustrzykach Dolnych Krzysztof Królicki oraz naczelnik Urzędu Skarbowego w Lubaczowie Witold Półchłopek.

  Minister finansów, funduszy i polityki regionalnej, Tadeusz Kościński, gratulując laureatom, podkreślił rolę pracowników urzędów skarbowych w budowaniu wizerunku Krajowej Administracji Skarbowej. Minister podkreślił też znaczenie budowania dobrych relacji administracji skarbowej z biznesem.

  Dziękuję za Wasze codzienne zaangażowanie i profesjonalizm. To dzięki Państwu obraz urzędów skarbowych i całej Krajowej Administracji Skarbowej jest zupełnie inny i lepszy niż jeszcze kilka lat temu.

  – powiedział minister Tadeusz Kościński.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -