sobota, 20 kwietnia, 2024
+

Norbert Majcher z Judo Millenium Rzeszów zawalczy o Puchar Świata Seniorów w Pradze

Kinga Skowron

Norbert Majcher UKJ Millenium Rzeszów został powołany do reprezentacji Polski w kategorii wagowej do 90 kg na Puchar Świata Seniorów w Pradze. Jest to kolejna szansa dla Norberta po medalowym występie w Bańskiej Bystrzycy.

Sportowiec z UKJ Millenium Rzeszów Norbert Majcher weźmie udział w zawodach o Puchar Świata Seniorów w Pradze, które odbędą się w dniach od 27 do 28 lutego.

Na stronie drużyny można przeczytać, że od 2011 roku aktywnie brał udział w wielu turniejach m.in. we Wrocławiu i Krakowie, gdzie osiągał wysokie wyniki. Norbert Majcher pojechał też na obóz w Japonii w Katsurze i Tokyo, gdzie trenował z najlepszymi zawodnikami na świecie.

Majcher ma w swojej karierze wiele osiągnięć. Przede wszystkim reprezentuje drużynę w kadrze narodowej. Wziął również udział w turnieju dla judo seniorów na Słowacji, gdzie zdobywając brązowy medal w kat. do 90 kg. zwyciężył w trzech pojedynkach ulegając jedynie na punkty utytułowanemu Dawidowi Klamertowi z Czech.

Za wysokie wyniki sportowe zawodnik został również nagrodzony przez Marszałka Województwa Podkarpackiego.

Życzymy powodzenia podczas zmagań o Puchar Świata Seniorów!