14,7 C
Rzeszów
czwartek, 11 sierpnia, 2022
+

  Bukmacherzy oceniają szanse kandydatów

  Polecamy

  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wczoraj, po 18 latach pracy Tadeusz Ferenc zrezygnował z funkcji Prezydenta Miasta Rzeszowa, co za tym idzie, miasto już wkrótce będzie miało nowego włodarza. Na liście kandydatów na to miejsce pojawiają się: Ewa Leniart, Marcin Warchoł, Konrad Fijołek i Grzegorz Braun. Eksperci STS, największej firmy bukmacherskiej w Polsce, ocenili szanse poszczególnych polityków.

  Ustępujący prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc, na swoje stanowisko zaproponował Wiceministra Sprawiedliwości Marcina Warchoła, z którym wystąpił na wspólnej konferencji prasowej. Jednak lista kandydatów do objęcie posady prezydenta stolicy Podkarpacia dłuższa.

  Eksperci STS, największej firmy bukmacherskiej w Polsce, która działa również na skalę międzynarodową, ocenili szanse poszczególnych kandydatów.

  Na faworyta wyborów wskazują Marcina Warchoła. Kurs na jego wygraną wynosi 1.30, co oznacza, że za każde postawione 100 złotych można wygrać 114,40 zł. Na drugim miejscu znajduje się wojewoda Ewa Leniart (kurs 4.50), a podium zamyka wiceprzewodniczący Rady Miasta Rzeszowa Konrad Fiołek (kurs 5:00). Najmniejsze szanse bukmacherzy dają kandydatowi Konfederacji – Grzegorzowi Braunowi (kurs 50.00).

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -